Wpis z mikrobloga

Mircy zesrałem sie w gacie w pracbaza ;; dajcie pare plusów na pocieszenie bo czuje ze zaraz bedzie przypał jak #!$%@? xD chciałem puścić zwykłego daily cichacza jakich każdy z nas puszcza wiele, niestety tym razem poszedł kleks. początkowo nie wierzyłem, jednak rzeczywistość szybko zweryfikowała jaki jest stan sytuacji: ukradkiem włożyłem ręke w majty żeby się przekonać czy coś poleciało. wyciągam a tam palec obsrany żółtą sraką. pobieglem do kibla, sciagnalem obsrane majty i wrzuciłem do kosza ;; ktos to na pewno zauwazy, ale nie przyznam sie, bo mi wstyd. #pracbaza #korposwiat #problemypierwszegoswiata
  • 40
  • Odpowiedz
@nnnty: przypomniał mi się jeden z moich ulubionych żarcików, którym #!$%@? żonę raz na jakiś czas.

Siedzi koleś na widowni w operze, nagle coś zaczęło przeraźliwie #!$%@?ć, stuka koleś w ramię faceta siedzącego przed nim:
- Przepraszam, zesrał się pan?
- Tak, a o co chodzi?

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nnnty: może i bym uwierzyła, gdyby nie opis wkładania ręki w gacie... Kto normalny by tak zrobił w takiej sytuacji? A więc historia fake and gay.
  • Odpowiedz
@nocnica: nie, ja sie posmyrałem w celu sprawdzenia czy to był cichacz czy poszedł kleks. weź czytaj ze zrozumieniem, also wczuwając się w Twoja sytuacje to chyba nikomu by sie nic nie stalo jakby zjadł taką kanapke, no ja tam bym sie nie przejal tym
  • Odpowiedz