Wpis z mikrobloga

@Nakiiama: BF-109 jest król myśliwców jak lew jest król dżungli :)
Zarówno niemcy jak i amerykanie mają świetne energy fightery.
Dogfight w spitach jest niezły na niskich tierach, ale na wyższych będzie ciężko jak trafisz na ogarniętego pilota 109 a ludzie latający w furballu to tylko mięso armatnie.
  • Odpowiedz
@Nakiiama: jak dla mnie usa i uk maja najlepsze samoloty 4 era+ ale szczególnie usa grają niezbyt ogarniający gracze, chociaż ostatnio większość teamów składa się z noobów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@Nakiiama: grając szwabami 8 to mało ( ͡º ͜ʖ͡º) ja grając 3 era robie po 15-20 zestrzeleń. Teraz jak mam 4 ere to tak ostro juz nie jest bo jety wyskakują
Wystarczy 109 f4 f4 trop G5 190 a5 u2 i pozamiatane
  • Odpowiedz
@Nakiiama: NA początku to cisnąłem mocno w russkich. Później wróciłem do gry i mocno cisnąłem w anglię i chyba nimi mi się najprzyjemniej gra. Ale zacznę też w międzyczasie niemiaszkowe drzewko
  • Odpowiedz
@hphp123: hah nom te zmiany z ilością PB, oszukaństwo i poprzestawiane samoloty :p F2 jest spoko przez działka, ale bardzo odstaje od byle Miga 15. Trzeba mega ogarniecie tym latać i ostrożnie.
  • Odpowiedz
@Restin: ostatnio jakoś teamy na migach sobie nie radzą, unikasz ataków sabrów 2 razy i już jesteś sam a to jak na razie mój ulubiony odrzutowiec ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@hphp123: Teraz migi 9 można przeskoczyć tak szybko i mało PB, że każdy dorwał się do 15 i bawią się w nie umiem latać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do Migów 15 nie mogę się jakoś przyzwyczaić, a dla mnie wymaxowany F2H jest kosa, inne jety jakoś mi nie pasują, a z niższych br to max F-80 jest bardzo spoko.
  • Odpowiedz
@Restin: ja akurat mam niemieckiego miga u ruskich dopiero początek 4 ery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a mig ze swoim przyśpieszeniem to właściwie gwarantowane zwycięstwo 1vs1 wystarczy bnz aż przeciwnik nie będzie w stanie robić uników, albo sam się rozbije. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hphp123: Własnie nie wiem czy to kwestia taka że 15 gra się łatwo czy co, ale chciałbym 17 spróbować, tylko chęci do grania nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hphp123: Nom tym się strzela jak niczym innym w WT i czasem strasznie irytuje jak lecisz za kimś idealnie i ciężko trafić bo ktoś wymyślił że działka będą gdzieś po lewej stronie samolotu na dole xD i zaraz trzeba przeładować/wracać na lotnisko.
  • Odpowiedz
@Restin: w innych samolotach celuje się przed przeciwnikiem a tu trzeba przed, powyżej i jeszcze poprawka przez dziwne umiejscowienie broni, ale przynajmniej gdy trafi to nie ma co zbierać w przeciwieństwie do sabre f25 gdzie może można liczyć co najwyżej na "trafienie" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@hphp123: W Sabre mimo że ma te M3 to ułożenie nie jest jakieś mega korzystne i same "trafienia" właśnie lecą. Lepiej F-80 ma rozłożone już te browningi.
  • Odpowiedz