Wpis z mikrobloga

Podzielę się swoimi ostatnimi przemyśleniami.
Jak wiecie #tfwnogf 30lvl #wolomin

Dam wam dobrą radę opartą na własnym doświadczeniu i własnych błędach.

Częstokroć nachodzi mnie fałszywa myśl, że gdybym nie był sam, moje życie byłoby szczęśliwsze. Gówno prawda. Kobiety są wyczulone na tego typu #!$%@?.
Jak stać się atrakcyjnym?

1. zaakceptować swój status
2. znaleźć swoją niszę w życiu i się realizować, jakieś hobby, cokolwiek
3. budować swoje poczucie wartości na fundamencie jak powyżej
4. zacznie to procentować poczuciem szczęścia, co ma przemożny wpływ na naszą prezencję.
5. a to przyciąga kobiety

Brak szczęścia, taka dziura w sobie - to jest to co nas ssie. I kobiety też to ssie, z podobnych powodów. Piwniczaki i stulejarze - jeżeli nie będziemy sami z siebie chodzącym milionem dolarów promieniującym szczęściem, to serio can not into #zwiazki

I kolejne ważne: nasze szczęście zacznie przyciągać kobiety, najczęściej nie będące same z siebie szczęśliwe. Pijawki wysysające nas z tego co najcenniejsze. I dlatego tak ważny jest punkt 2 - by własną wartosć lokować poza kobietą. Nie możemy być jak jakiś dzieciak trzymający w rękach cukiereczek z napisem miłość, i prosić się weź go, weź go. Bo kobieta przyjdzie, weźmie go i sobie pójdzie, zostawiwszy nas kapciem. Tą paczkę cukierków należy trzymać przy sobie. Zawsze. Nie można bowiem lekceważyć zasad hipergamii

#przemysleniazdupy #stulejacontent
reaktywacja
#dobryjezu #anaszpanie #zlitujsie i #dajmibranie
Impresjonista - Podzielę się swoimi ostatnimi przemyśleniami.
Jak wiecie #tfwnogf 30...
  • 11
@Smileoneoneone: czytam ostatnio dużo użytkownika @Sh1eldeR ma bardzo wiele racji ale gdzieś mu umyka
że nie każdy wskoczy na poziom samca alfa i nie każdy celuje w 8/10

bo jest dużo porządnych szarych myszek, nie oczekujących cudów, ale mających jedno podstawowe wymaganie w stosunku do faceta:


A najbardziej jaskrawym objawem bycia #!$%@?ą jest nasze łaknienie kobiety
najbardziej jaskrawym objawem bycia #!$%@?ą jest nasze łaknienie kobiety


@Impresjonista: Byle jakiej kobiety, zauważ. Staranie się o jedną konkretną jest jak najbardziej ok. Jak w ogóle inaczej zdobyć kobietę?
Jakby jakiś koleś mi prowadził gierkę pt. "średnio mi na tobie zależy" to by szybko #!$%@?ł z mojego pola widzenia.