Wpis z mikrobloga

No elo.
Na koniec maja rzuciłem pracę żeby dokończyć ten pieprzony projekt, a wczoraj wypuściłem oficjalne demko. Nie jest łatwo (ale jest na czynsz i jakieś żarcie xD) więc zarzucam wam linkiem do oceny bo jak jest lipnie to w sumie po uj mam się dalej męczyć. xD

https://www.dropbox.com/s/yby95qme5cibje4/NIGHTHAW-X3000%20BUG%20TESTS%20v.2.rar?dl=0

Żaden wirus trojan nie kradnie komputra. Wszystko opisane w readme. Polecam i pozdrawiam, miłej gry życzę.
Z fartem gierkowe świry.
#gamedev #gry #steam
Pobierz Nikas - No elo.
Na koniec maja rzuciłem pracę żeby dokończyć ten pieprzony projekt, ...
źródło: comment_bgCYrojNXzv4W811WZ2wjBCoc98GsIUO.gif
  • 23
@Nikas: przy odpalaniu:
__________________________________________
############################################################################################
FATAL ERROR in Vertex Shader compilation
ShaderName: sh
CRT

D3DXCompile failed - result

at gmlObjectobjCRTDraw_64
############################################################################################
@maszeczuszets: Jesteś trzecią osobą która ma coś takiego. W poprzednich przypadkach pomogło zaktualizowanie sterowników directxa.
@DK13: O #!$%@? stary, mogłem dodać jakiś obrazek do readme. xDDD
@elit7331: O proszę, nie ogarnąłem tego z nogami, dzięki wielkie za cennego buga!
@canto: Ja tylko muzy nie robię bo nie umiem, ale inni umieją więc się dogadujemy. > odpowiedz
@JoeBlade: Kruci.... ale ja to robię w Game Maker: Studio. :////
zarzucam wam linkiem do oceny bo jak jest lipnie to w sumie po uj mam się dalej męczyć


@Nikas: możesz męczyć się dalej, zezwalam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak duże masz ambicje jeśli o ilość poziomów itp. chodzi?