Wpis z mikrobloga

  • 2543
Właśnie zameldowałem się na odwyku z własnej woli i wiecie co jest najgorsze? Zabiorą mi zaraz telefon i nie będę miał Mirko przez 6 tygodnie.
Choć jestem dla was zwykłym nonejmem i was też średnio po nickach kojarzę to będę tesknil za wami Mireczki i Mirabelki.
Trzymajcie kciuki za Mireczka który zbladzil.

Jak za 6 tygodni wejdę na Mirko i ten wpis będzie miał 100 plusów to zrobię wam Ama.

#resocjalizujsiezwykopem #alkoholizm #wmoimsercutylkomirko
  • 63
@Cisek44: życzę Ci powodzenia z całego serducha i gratuluję tego, że dostrzegłeś problem i wykazałeś się tak dużą odwagą 'oddając się' całkowicie w ręce personelu medycznego. Będzie dobrze jeśli tylko wytrwasz, zadbają o Ciebie. Ogromny PLUS!

Niektórym z nas mylą się kroki i potem przez jakiś czas chodzimy krzywo, ale grunt to umieć wrócić na właściwą ścieżkę.

+++++++++++!
@Cisek44: nie przejmuj sie mireczku za dwa lata tez mnie to czeka ,bo w 2017 robię eksperyment i zostaje alkoholikiem . w sumie i tak mniemam kasy a moze będe chociaż szczęśliwy piwnice przerobie i będe pędził wińska ile tylko sie Powodzenia w zmienia swojego życia..
@ninakraviz: 6 lub 8. ostatnio osmiotygodniowe sa w modzie :) a co pozniej? wiele osob na tym poprzestaje i to jest niestety blad bo terapia stacjonarna to niestety tylko "lizniecie" tematu ale nie ukrywam ze dobry wstep aby rozpoczac zdrowe trzezwienie :) pozdrawiam
Jak zabrali telefon? #!$%@?ło ich, w czym to ma przeszkodzić? Pytam bo ja nie miałem takich problemów. Był internet, sala z kompami itp
@lewacka_hipokryzja: @doktor42: Zależy od podejścia. Niektóre ośrodki bardziej przejmują kontrolę. Zawsze ogranicza się kontakt ze starymi znajomymi, ale ważne też jest by się trochę od bodźców z zewnątrz odciąć. Długo by się rozpisywać. Są plusy i minusy takiego sposobu.
Druga sprawa terapia też jest w pewien sposób próbą nauczenia się reagowania na dyskomfort, a nieposiadanie telefonu z pewnością taki jest w stanie spowodować. Długo by pisać.
@Cisek44: mogę dodać jeszcze żebyś uważał na takich co są tam tylko po to zeby wyrok zmniejszyć- dość fałszywi i dzięki takim się odechciewa. No i dzieci bogatych rodziców- im zależy tylko na zabawie