Wpis z mikrobloga

Akurat ten dzieciaczek z obrazka za parę lat dorośnie i diametralnie się zmieni jego wygląd, więc taka "sława" nie będzie się za nim ciągnąć do końca życia.


@IspitOnYourGrave: Jasne że masz taką opinię, byłoby głupio twierdzić inaczej przy takiej atencji ze śmiesznego obrazka. Tymczasem Briana dalej wyszukują, podobnie jak success kid'a.

Zrób #pokazmorde w jakimś śmiesznym stroju zobaczymy czy damy radę Ciebie wypromować na memach.
Pobierz s.....a - > Akurat ten dzieciaczek z obrazka za parę lat dorośnie i diametralnie się ...
źródło: comment_jlS4dse5vya1G0VU963Kh6Vv3yd6VWND.jpg
@skejna: Nie ma tu danych osobowych podanych do dzieciaka, wątpię by ktokolwiek go szukał, bo to tylko pulchny chłopaczek w zabawnej pozie.
Brian z tego co pamiętam to sam się ujawnił po latach i czerpie profity z bycia postacią ze śmiesznego mema. Nie ma kija w dupie, o czym świadczy jego koszulka.
Nie zamierzam wrzucać tu swoich zdjęć, bo i po co? Każde zdjęcie ma potencjał na śmieszny mem, wystarczy dobry
@skejna: Ale co ty się tak do mnie #!$%@?? To twoje zdjęcie czy znasz historię od środka?
Nie wiem o co ty wojujesz, internet pełen jest zdjęć randomowych ludzi, którzy chcąc czy już nie za bardzo stali się postaciami ze śmiesznych obrazków.
A ten atak personalny na mnie to mógłbyś już sobie darować.
Nie wiem o co ty wojujesz, internet pełen jest zdjęć randomowych ludzi, którzy chcąc czy już nie za bardzo stali się postaciami ze śmiesznych obrazków.


@IspitOnYourGrave: Właśnie przez takie bezmyślne działania. Najpierw próbujesz bagatelizować, teraz rozciągać odpowiedzialność. Idąc tą logiką, każdemu ktoś kiedyś zarysował auto więc nic się nie stanie jak zarysujesz jeszcze komuś. Jak ktoś nie ma kija w dupie to odpuści.

A ten atak personalny na mnie to mógłbyś