Wpis z mikrobloga

#ankieta Czy śnią wam się bomby atomowe?

Za gównixa lat 11-14 naoglądałem się w internecie wybuchów bomb atomowych (czasy realvideo) i teraz level 27 mam dalej schizo i mi się śni dość często przez całe życie zagłada atomowa. I w sumie do tej pory oglądam wideo z wybuchami. Jak widzę newsy o rosji, ameryce, koreii gdzie bomby atomowe są uwzględnione czytam je wryty jak #!$%@?ęty. Nie mam jakiejś paranoi czy coś ale mam takie swoje małe schizo. Wiem że mnie prędzej auto rozwali niż bomba, mimo jednak gdzieś mi te bomby atomowe w głowie siedzą, głównie dlatego że takie małe coś (głowica jest mniejsza od waszej szafy) może dokonać takiego #!$%@?.

Jestem całkiem przekonany że nie jesteście w stanie mi pokazać filmiku z wybuchem atomowym którego nie widziałem. Bywały wieczory w których spędzałem godziny na "reserczu".

tl;dr; naoglądałem się wybuchów bomb atomowych i mi się śnią dość często

#schizo #urodzeni1988 #psychologia #niewiemjaktootagowac #freud #fallout #bombaatomowa #wojna
K.....e - #ankieta Czy śnią wam się bomby atomowe?

Za gównixa lat 11-14 naoglądałe...

źródło: comment_tjOpXgK341vQAKoaUDBRsEkYqGvE3shY.jpg

Pobierz

Masz sny o bombach atomowych?

  • Tak, raczej często 4.5% (39)
  • Tak, czasami 8.4% (72)
  • Tak, bardzo rzadko 15.9% (137)
  • Wcale 69.0% (594)
  • Sprawdzam 2.2% (19)

Oddanych głosów: 861

  • 39
  • Odpowiedz
@Gruby_Mirek: właczyłem na chwile fallouta 2, 3, 4 ale nigdy nie grałem w sumie. podobał mi się bardzo wstęp do fallout4, ale to był pirat i stwierdziłem że kupie sobie jak będzie tani.

@charlesRN: jak gardzisz tematem to zablokuj po prostu człowieku
  • Odpowiedz
dodam że sam fakt że o tym napisałem i myślę o tym teraz praktycznie gwarantuje nuka dziś w nocy jeśli będę mieć jakiś sen xD i to nie jest tak że się budzę spocony a bardziej w śnie sobie myślę "o #!$%@?, znowu?"
  • Odpowiedz
@factoryoffaith_: ja to jak miałbym się pochwalić moim najlepszym reserczem to tekst o tym co się dzieje po sekundach, minutach, godzinach, dniach po wybuchu na przykładzie amerykańskiego średniej wielkości miasteczka. super realistyczne, obrazuje idealnie efekt, brzydko mówiąc "#!$%@?" po wybuchu jednego ładunku.

szukam od paru minut, niestety nie mogę znaleźć a szkoda, bo tekst był mocniejszy niż same filmy z wybuchami głównie przez to że był pisany "na sucho", co
  • Odpowiedz
dodam jeszcze że na świece wykonano ok 2500 prób bomb atomowych, a dostępnych publicznie filmów to jest raptem max 100, a raczej o wiele mniej. dla maniaków takich jak ja to jest żenada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

większość testów wyknonano pod ziemią a filmów dostępnych online do obejrzenia jest zaledwie garść.

poniżej znany film z testami atomowymi na mapie świata.
K.....e - dodam jeszcze że na świece wykonano ok 2500 prób bomb atomowych, a dostępny...
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: Mam tak od jakiegoś czasu z pociągami. Śnią mi się niemal codziennie i za każdym razem albo mi odjeżdża, albo się spóźniam z dziwnych powodów, albo wsiadam do innego, albo bez biletu... dużo tego. Irytujące mocno
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: tak, jeżdżę często i to się bardzo przekłada na moje życie, bo muszę być zawsze na przejazd z pół godziny wcześniej, sprawdzam godziny kas biletowych, jeżeli nie mogę kupić w necie, a najlepiej to kupić pare dni przed
Upewniam się w necie i w kasie na którym peronie i torze, a czasami zdarzyło mi się pytać konduktora czy to na pewno ten bo jedna cyferka się nie zgadzała xD
  • Odpowiedz
@BlackWidower: ( ͡° ͜ʖ ͡°) znam i jestem #!$%@?ęty bo obejrze znowu bo to "fajny" filmik ( ͡° ͜ʖ ͡°) dałeś linka bez angielskiego komentarza (jest drugi filmik co krąży) i ten filmik właśnie bez teksu jest wg mnie jeszcze bardziej przerażający.

żeby nie było ja tu sie nie bawie w eksperta od filmików z bombami tylko po #!$%@? wy mi wysylacie
  • Odpowiedz