Wpis z mikrobloga

@SirBlake:

dlaczego celebryci gardzą rodakami?


Jeżeli ktoś wg danej osoby jest przedmiotem pogardy to może mieć na to różne powody, niekoniecznie może to być tylko i wyłącznie dlatego bo jest on Polakiem. Jeżeli te powody są sensowne i konkretne, to ta osoba nie ma prawa kimś gardzić, bo jest Polakiem? Co za poronione i durne rozumowanie.

W ogóle śmieszy mnie coraz bardziej agresywne zachowanie polskich mediów, z obu stron. Najpierw było
@SirBlake:

Gdy w piszesz w google ,,Agnieszka Holland o Polakach" to wyskoczy ci takie coś:

Mieszkam i pracuję poza Polską. Kiedy przyjeżdżam, uderza mnie fala niedobrego powietrza, coś takiego, jakby w zamkniętym pomieszczeniu ktoś bez przerwy puszczał bąki


Gdy wpiszesz w google ,,Agata Młynarska o Polakach" to wyskoczy ci takie coś:

We Władysławowie jest totalny armagedon - zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi, jedzenie jest drogie i przeważnie niedobre
to wygląda na to, że na okładke Do Rzeczy łatwiej trafić, niż na okładkę przeciętnego brukowca. Wystarczy mieć ból dupy o Januszy


@forever__green: Nie.

Wystarczy nie generalizować.

Jak pojedziesz do Egiptu to też nazywasz wszystkich ,,Ahmedami terrorystami"?

Ale rozumiem, że to przy zbyt niskiej inteligencji może być za trudne, dlatego nie potępiam cię z góry.
@Tical25: pewnie nie nazwę. Ale czy jak pojadę nad morze i będzie mnie wkurzać zachowanie nadmorskich przedsiębiorców to od razu gardzę rodakami?
Już pomijam sam fakt czy Młynarska gardzi czy nie, wisi mi to, odnoszę się do samego powodu umieszczenia jej na jedynce czego kolega @steve__mcqueen nie był w stanie mi przedstawić.
O jej zachowaniu przeczytałem dopiero teraz, w postach niżej.
patrz, zawsze sądziłem, że jak komuś się coś zarzuca (np. że Młynarska pasuje do okładki) to należy przestawić powód czy tam dowód.


@forever__green: Jeśli ktoś napisze, że gdyby Ziemia była na serio kulista, to ci na dole by pospadali, to też mam szukać artykułów na wiki i wrzucać coś o grawitacji?

To ty zarzuciłeś @steve__mcqueen że kłamie, bo Młynarska nie pasuje do okładki, więc tylko się zbłaźniłeś, nie znając faktu, który