Wpis z mikrobloga

Szukam budżetowego zegarka w przedziale 400-600 zł. Zależy mi by wyglądał klasycznie, nadawał się do noszenia zarówno na co dzień jak i okazjonalnie. Ze względu na tryb mojego weekendowego życia preferuje szafirowe szkiełko. Co myślicie o marce swiss military hanowa? Na ten moment celuje w zegarek ze zdjęcia. Podoba się? Czy można zaufać sklepowi internetowemu zegarownia.pl? Możecie też coś innego polecić #watchboners #zegarkiboers #zegarekboners #modameska #zegarek
F.....C - Szukam budżetowego zegarka w przedziale 400-600 zł. Zależy mi by wyglądał k...

źródło: comment_qZ7AwRnNzn5SCDRyax1FEvpPfPEV7AaR.jpg

Pobierz
  • 17
@FRNC: Zegarownia jak najbardziej godna polecenia. Zamawiałem stamtąd kilka zegarków, sprawdzone, nie masz się czego obawiać.

Jeżeli stylistyka Swiss Military Hanowa Ci odpowiada to bierz. W tej cenie ciężko będzie znaleźć zegarek, który będzie miał w miarę pewny mechanizm (ten ma zdaje się Rondę, więc jest git) i szafir. Popatrz jeszcze ew. na Orienty. Tutaj szafiru nie będzie, ale fajny, sprawnie działający automat już tak.

Orienty do 600 zł
crazyfigo - @FRNC: Zegarownia jak najbardziej godna polecenia. Zamawiałem stamtąd kil...

źródło: comment_GGxAWDTYIprOmRLMzSya8FAqwX5Kf39e.jpg

Pobierz
@crazyfigo: Orient mi się nie podoba. Zbyt elegancki, i ta lakierowana skóra nie przypada mi do gustu. Co do tej opinii to jest to jedyna negatywna jaką znalazłem na internetach, poza tym jest z 2011 roku i mam nadzieje, ze to były wady tylko z tamtego okresu. Tego typu firma chyba, nie może sobie pozwolić na takie wpadki więc szczerze wierzę, ze w moim przypadku wszystko będzie w porządku. Koniec końców
@FRNC: W tym budżecie to przede wszystkim przejrzyj ofertę zegarków japońskich (Seiko, Citizen, Orient). Ten co pokazałeś to chłam. Tutaj masz chyba najtańsze japońce, tyle że trzeba czekać na przesyłkę i czasem celnicy się przyczepiają link
@FRNC: jakosciowo sa poprawne, nie ma co sie cudow spodziewac po szwajcarze w takiej cenie. Stylistycznie bardziej mi podchodza ich drozsze modele. Jak go nie widziales na zywo, to zamow a najwyzej zwrocisz jak Ci nie podejdzie. Co do recenzji na blogu, to teraz w kolekcji swiss military hanowa nie ma automatow, wiec chyba wyciagneli wnioski ( ͡° ͜ʖ ͡°)