Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś mi 10 lat temu powiedział że w 2016 dojadę z Warszawy autostradą do autostradowej obwodnicy Łodzi, i stamtąd ciagiem ekspresówką do Wrocławia to zesrałbym się ze śmiechu i zadzwonił na policje że wariat biega po ulicach. No ale platforma z wyborczą i tvnem zniszczyły nasz kraj, ruina

#neuropa #drogi #bekazwykopkow #bekazprawakow
p.....e - Gdyby ktoś mi 10 lat temu powiedział że w 2016 dojadę z Warszawy autostradą...

źródło: comment_SKQU8lFrQpU40qLYj2jmdeuERpdbJmpe.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sapientia: owszem masz racje :D Nie jestem zwolennikiem PiS ani zwolennikiem PO :D W Radomiu czekamy na obwodnice i S7 w dwie strony od wielu lat :D nie mówiać o kolei :D ktorej sie nie doczekamy ani za kadencji PiS ani za kadencji PO :D
  • Odpowiedz
@peperepe: Przetargów naogłaszało PO przed wyborami. Na następne nie ma hajsu. Tzn. cośtam się dzieje na północy w okolicach Olsztyna są jakieś plany wydłużenia S5 albo S16 (chyba jedyne co zaproponował PiS, oprócz dróg o profilu 2+1) ale do przetargu daleko. Jak mawiał mój nauczyciel od przedsiębiorczości: "Nie ma miedzi, d--a siedzi"
  • Odpowiedz
@peperepe: przez 10 lat wybudowali 300 km autostrad a ty się tu spuszczasz nad tym? To jest 30 km rocznie. Nawet k---a niech oddadzą 3000 to jest 300 km rocznie... Więcej pieszo przejdę niż oni wybudują. O kosztach za bramki nawet nie wspominę....
  • Odpowiedz
@peperepe: bo inne partie odmówiłyby kasy z brukselki i budowania dróg?

Taki PZPR odbudował Warszawę, zbudował drogi, szkoły i zakłady pracy ale to nie jeszcze dowodzi, że nikt inny by tego nie zrobił. Ani że warto było go popierać.
  • Odpowiedz