Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Dlaczego ten film ma jakieś oceny rzędu 40% i jest tak mocno zrównywany z ziemią? Ja #!$%@?, mi się oglądało go naprawdę przyjemnie, 150 minut dobrego kina, gdybym miał korzystać ze skali filmwebu to wahałbym się między 7-8, a tu #!$%@? jakieś oceny wystawione przez "krytyków" filmowych, mówiących o tym, że fabuła #!$%@? i nie trzyma się kupy, że Batman i Superman w jednym filmie to kpina(?), że #!$%@? guwno i #!$%@?, bo tak. 99% filmów Sci-Fi pod względem scenariusza, małych lub większych bzdur, nieścisłości itd. to takie gówniane perełki i do każdego takiego filmu można się na siłę uczepić i stworzyć listę kilkunastu, a może i kilkudziesięciu punktów, dlaczego ten film jest słaby, ale serio - KTOŚ #!$%@? SZEDŁ DO KINA ŻEBY ANALIZOWAĆ FILM O BOHATERACH Z KOMIKSU? xD Moim zdaniem - nie sugerujcie się słabymi ocenami tego filmu i obejrzyjcie go sami.
#film #filmy #batmanvsuperman #batman #superman #filmnawieczor
  • 9
@frikuu: No ale jakich ty oczekujesz argumentów? To naprawdę świetnie, że tobie się podobał, ale prawda jest taka, że według prawideł sztuki kręcenia filmów BvS to kiepski film. I to właśnie dlatego krytycy są dla niego surowi. Mroczny rycerz choćby pokazał, że można nakręciś film o ludzikach z komiksów, który jednocześnie jest świetnym kinem.
@VR_46 #!$%@? to był trailer co w kinach puszczali...serio jak zobaczyłem supamana vs badman i nowego kpt Amerykę to miałem wrażenie że ten pierwszy to będzie kicha a kpt dużo fajniejszy. Jak na razie obejrzałem supermena vs Batman i jak dla mnie nie ma tragedii mile rozczarowanie bo spodziewałem się czegoś gorszego. Fabuła może momentami troszkę ssie ale nie ma tragedii jak dla mnie. Ot -miło mi się oglądało wieczorkiem z różowym
@Krs90: oglądałem. Jest kilka scen "nakręcania" Supermana przeciwko Batmanowi, kilka scen więcej z tą murzynką z sądu, dwa-trzy ciosy więcej w scenach walki i goły affleck pod prysznicem