Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 25 lat i nigdy nie byłem na żadnym koncercie.

Nie żebym nie lubił muzyki. Kocham ją. Od 11 roku życia słuchałem nałogowo elektronicznej - począwszy od muzyki typu dancecore a kończąc na trance. Zbierałem na dysku sety, wycinałem i edytowałem przedpremierowe utwory, jako nastoletni gówniarz obracałem się wśród niektórych artystów (!) dzięki czemu czasem dostawałem na wyłączność prereleasy. Zawsze z zazdrością oglądałem video z wielkich imprez, na których grał Ferry Corsten czy Armin marząc, że kiedyś będę w stanie się tak bawić. Ale ja po prostu nie umiem.
Wstydzę się tańczyć, gibać, krzyczeć czy śpiewać w dużym gronie osób i choć zdaję sobie sprawę z tego, że 99,9% uczestników ma mnie w dupie to jednak nie umiem pozbyć się myśli #coinnipowiedzo

Myślałem, że może to odziedziczyłem ale chyba nawet mój ojciec nie miał aż tak z-------o charakteru. Z tego co wiem z opowiadań to bywał na przeróżnych imprezach masowych samotnie i z moją matką dynaminą, która z kolei n--------a w tango na każdej imprezie i jest ostatnią osobą, która by się kimkolwiek przejmowała.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Mam 25 lat i nigdy nie byłem na żad...

źródło: comment_17us5b0esfzKYZ9RpNOt5rc6WapR1fA2.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: dopadła cie przypadłość - piwniczakus pospolitus jest jednak na to recepta - powiedz p------e to i jedz na jakiś event. Co Ci moge powiedzieć z własnego doświadczenia (trochę już zwiedziłem i w polsce i zagranicą) w takim miejscu na scenie możesz o---------ć wszystko, tam się jedzie po to aby się bawić, takiej dawki empatii nie dostaniesz chyba nigdzie. Jedź nawet sam, od c---a ludzi tak jezdzi, gwarantuje że poznasz
  • Odpowiedz
Kolego bardzo możliwe, że będziesz miał okazje zobaczyć Armina. W 2017r gra na Sunrise Festival w Kołobrzegu. Wyjdź i sprawdz może jednak warto wyjść do ludzi zobaczyć kogos kogo się lubi na żywo. Sam się wybieram.
  • Odpowiedz