Wpis z mikrobloga

Nigdy nie rozumiałem tego pragnienia powrotu do lat szkolnych. Wszyscy na mirko płaczą jak by to chętnie wrócili w szkolne ławy. Żeby mami robiła obiad a wy tylko przyra, gegra i gra na kompie.

Mnie zawsze #!$%@?ło, że spędza człowiek w #szkola tyle samo czasu co w #pracbaza a nie dostaje za to €€€ ( ͜͡ʖ ͡€)
Już w czasie #licbaza pracowałem popołudniami a na przerwach prowadziliśmy szkolne xero - szkolna elita i darmowe zakupy mimo, że trzeba było zapieprzać, gdy inni siedzieli pod klasą.

Teraz w 7 lat po maturze mam prawie tyle samo lat doświadczenia zawodowego, robię to co lubię, zarabiam jakieś 2,5x średniej krajowej z opcją na super wzrost w najbliższych miesiącach, za miesiąc ślub, dziecko w drodze, dobry samochód, w tym roku zakup mieszkania/domu i to wszystko uważam za swój osobisty, ogromny sukces.

Inni narzekają, że w PL źle, że nie na pracy, że mieszkają z rodzicami albo są #przegryw jeśli chodzi o #rozowepaski .
Zachęcam wszystkich do ciężkiej pracy, robienia tego co się lubi i odwagi, bo teraz mogę powiedzieć to wprost - wskoczyłem na inny poziom życia i rozwoju, polecam ten stan i styl życia w którym bierzesz sprawy w swoje ręce i masz jaja to ogarnąć :)

#oswiadczenie , #wygryw , #chwalesie
  • 10
  • Odpowiedz
@domel_radom: jeszcze rok temu powiedziałbym, że tylko powrót do lat szkolnych, zero martwienia się o cokolwiek, nie obchodziła mnie partia polityczna ani ich głupie decyzje, nie interesowałem się w zasadzie niczym, oprócz tego czy mama wypuści mnie przed obiadem pograć w piłkę (tak nie było wtedy telefonów komórkowych, bajek 24/h ani innych "wynalazków")
Aktualnie z synem Julkiem(12tyg.) żoną, mieszkaniem, samochodem i kredytem nie wróciłbym do żadnych czasów bo zmieniły mi się
  • Odpowiedz
  • 0
@qba111 : o to właśnie chodzi, są w życiu priorytety i właśnie te rzeczy sprawiają, że chce się żyć - inne, to tylko dodatki :)

@wujeklistonosza : zależy kto czego oczekuje od życia. Zawsze możesz pracować w magazynach lub na budowach - tam jaj nie brakuje :)

@DannyMurillo : dałem radę, brawo ja.
  • Odpowiedz
  • 0
@ulany : branża TSL. Od dzieciństwa interesowałem się tym tematem, do dziś pracę jako spedytor traktuję jak grę komputerową :) sprawia radość, człowiek czuje, że robi coś konkretnego i potrzebnego dla innych (a nie wciska abonamenty/ubezpieczenia przez tel)
  • Odpowiedz