Wpis z mikrobloga

Dla takich komentarzy, które trzeba wyłuskać z tego wykopowego szamba, warto jeszcze tutaj zaglądać. #goldwykopsays #neuropa

Zmiana koszulki z JP i HWDP na Powstanie Warszawskie i chwalenie wyklętych (niektórych bardzo kontrowersyjnych - część z nich dla np. dla Białorusinów jest jak dla nas Bandera) widzę w kontekście manipulacji tłumu w kierunku ekstremizmu i populizmu. To nie jest jednoczenie się za czymś, tylko przeciw czemuś. Wmówiono im mitycznych lewaków i komuchów, z którymi nieustannie muszą walczyć, a producenci tylko kręcą lody na naiwnych. Moda na te wszystkie patriotyczne gadżety ani trochę nie pokazuje samodzielności myślenia (bo by się nawet czasem ktoś zastanowił ubierając takie PW czy wyklętych, czy to na pewno jest stosowne).

Autor: @detalicznie:
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitu-pitu niezgrabnie posklejane z przekaziorów.
Ci wyklęci to w sumie zbrodniarze, ale niestosowne, ba!, NIEPRZYZWOITE jest ubieranie koszulek z Nimi na dyskotekę... :D
  • Odpowiedz
Nimi na dyskotekę... :D


@Hastur: Gdzie pisałem o dyskotece? I czemu piszesz o nich z dużej litery? Stosowność dotyczyła tego, że np. w mojej rodzinie kilka osób zginęło z rąk wyklętych i definitywnie koszulki z wyklętymi nie kojarzą mi się pozytywnie.
@Udowodnij_albo_zamilcz: Dzięki. Miło mi przeczytać Twój wpis, bo już od kilku dni zanoszę się z zamiarem usunięcia konta ze względu na zalew treściami z pch24, euroislam i
  • Odpowiedz