Wpis z mikrobloga

@PremiumMoto_pl: nie rozumiem sensu tworzenia tylu wariantów każdego z modeli… Nie rozumiem też sensu tworzenia tak małych Sedanów.

Gdyby zrobili z tego malutkie coupe w stylu Scirocco albo Brery to byłoby coś, a obecnie to jest przecież A4.

A to… a po co? A na co to komu? Kombi jest dość zwarte i w zasadzie wygląda ciekawie, ale sedan to taki samochodowy karzeł.
@mikii77: sprzedaje się pewnie dlatego, że to prawie A4 :-) nie wiem jak wyglądają wymiary rzeczywiste, ale ja bym te samochody pomylił na 100%. Samochód może się podobać, ale jaka filozofia przyświecała twórcom?

Może jakby sami to rozjaśnili to i mnie by olśniło, ale póki co to nie wiem o co chodzi… Sedan na bazie Hatchbacka, o wymiarach małego Coupe. Gdyby linię dachu pociągnęli w stylu Liftbacka to mogłoby być ciekawie.
@PremiumMoto_pl: A3 cabrio to też taki trochę koszmarek - choć jednocześnie najładniejszy z kabrioletów w tym formacie, ale dziwi mnie, że nie brali 3 drzwiowej… Ja chyba jestem dziwny :) Co prawda hatchbacka bym nie kupił - ale jeśli hatchbacka miałbym wybrać, to tylko 3d.

Kupuję mały samochód to raczej nie w celu wożenia pasażerów, a jeśli już to z rzadka - więc wolałbym jednak ładniejszą sylwetkę niż dodatkową parę drzwi.
@PremiumMoto_pl: dziwne też warianty mocy, powinni dołożyć dwulitrową benzynę 200KM i jakiegoś mocniejszego diesla, to segment premium w końcu, nowego Leona można kupić z większa mocą, pakietem FR za te same albo mniejsze pieniądze (osobiście w tej klasie wybrałbym właśnie takiego Leona FR, bardzo mi się podoba)