Wpis z mikrobloga

@t3m4: Nie o to chodzi, ale ok :)

@Dimetylotryptamina: Ech, studenci PG, tylko Wrzeszcz widzą w tym Gdańsku :) Lasek za jaśkową faktycznie może być, poza tym bliżej już nic raczej nie ma fajnego. Skoro do dworca jest 5 przystanków to ciężko o coś bliżej

Jeszcze na Aniołkach jest kawałek fajnego lasku, ale to to samo co do centrum wyjdzie
@Vojtazzz: oO Kurka wodna, nie pierwszy? :D W studbazie zarażono mnie słowem "jo", ale na szczęście szybko się pozbyłam tego. Już nie mam miny wtf, kiedy ktoś mnie pyta, czy ten autobus jedzie do Gdańska oraz którędy jedzie tramwaj, górą, czy dołem (chociaż niektórzy się sprzeczają, jestem za większością :P). Wiem, że istnieje dzielnica VII Dwór, który budynek się spalił od wybuchu gazu przy zajezdni na Abrahama i czasem na SKM
@isomalta: O, tramwaj góra/dół, to już mocno zaawansowane :). A jeździsz jeszcze do Brzeźna na plażę, czy już się przekonałaś, że to najbrzydsza z wszystkich plaż w trójmieście? :)

A jo to nie po naszemu, nie znam nikogo z Gdańska kto tak mówi, za to przyjezdni dość często

VII Dwór to jakieś zadupie, wnioskuję że mieszkasz w okolicy, że o tym wiesz :P. Nawet Strzyża też nie jest zbyt popularne. Teraz
@RomeYY: Śledziowo, betonowo, nie sposób wszystko na raz ogarnąć :D

@Vojtazzz: Nie jeżdżę, osobiście najbardziej lubię Sobieszewo ;P

Całkiem niedaleko mieszkam :) Hmmm, odkąd tu jestem to na Strzyża tramwaje jeżdżą. Nie bardzo rozumiem tego rograniczenia Abrahama - Strzyża, skoro to jest tuż obok :]
@isomalta: Sobieszewo jest super, polecam też Piaski za Krynicą Morską i Górki Zachodnie skoro mówimy o Zatoce :)

Stogi tez dają radę :) I nigdy nie mów "jo" bo to kaszubskie i wieśniackie