Wpis z mikrobloga

@Randallovy: To żeś się dowiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie nigdy nie korzystałem z tindera itp, ale dużo czytałem, że najlepiej nawiązywać do czegoś w opisie a jeżeli nie ma w nim nic ciekawego to do zdjęcia. Dla mnie to trochę chore że trzeba się starać i pytać o jakieś gowno w opisie, zamiast po prostu dać komplement czy zasmieszkowac. Jaki jest efekt, nie wiem.

Mam nadzieję
@Nevertheless: po co już tłumaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jakbyś był urodziwą dziewoją i dostawał miliard matchy to na "siema" nie chce się nawet odpowiadać. Niestety mechanika aplikacji i tony pantofli zmuszają normalnych ludzi do takich posunięć, bo nie przebijesz się przez tony stulejek. Komplement na wejście średnio, ale kto broni Ci śmieszkować? Jak dasz radę coś śmieszkowego sklecić w nawiązaniu do niej to +100 do wszystkiego
@Nevertheless: ja dawno temu wypadłem z gry, ale uważam, że przy standardowym przemiale, gdzie też masz trochę połączeń to nie należy tryhardować - z gówna bata nie ukręcisz. Inna sprawa, że mi za dużo takich nie wpadało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nevertheless: Nie XD serio nie z tego źródła mam. Tam jest rak, więcej raka i jeszcze trochę raka. Przynajmniej jak u jednej znajomej widziałem tindera to wiedziałem, że nie trzeba zbytnio podchodów robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)