Wpis z mikrobloga

@DefinitelyNoOne: jest jedno wyjście przenieść się znowu, ale wszyscy piszący że Virgin jest ok bo nie mają zakłóceń to rak, bo jak jest liczna grupa z problemami to raczej nie jest to dobry operator, jak gość kładzie chu%%wo płytki ale raz się postarał bo kładł u swojej rodziny to jest chu&&&jowym fachowcem a nie dobrym
@herakliusz_atencjusz:

Raz.

:D mieszkam w Polsce :D a włączył mi się roaming


Dwa.

czytam na fb opinie i co drugi komentarza o tym pisze, czyli nie dotyczy to jednostek ale dużej grupy osób


W takim razie to problem krajowy i zapewne niedługo wróci wszystko do normy ale typowy Januszek już musi pokrzyczeć. Żal mi takich ludzi.
@AppleDash: heh Januszek.. po 1 nie wiedziałem że R oznacza roaming i że jest on możliwy między sieciami na terenie kraju... ktoś z innej części Polski sprawił że jestem mądrzejszy i już wiem chciałem mu serdecznie z tego miejsca podziękować.... po 2 opinie nie są z przeciągu ostatniej doby czyli ten problem pojawia się masowo jakiś już czas, jak wybieram operatora sieci komórkowej to po to żeby móc wykonywać połączenia telefoniczne,