Wpis z mikrobloga

#aliexpress
Cześć Mirki.

Zamówiłem 24.06 zegarki z ali to że prawie miesiąc na nie czekałem pomijam bo w sumie aż tak na czasie mi nie zależało. Ale to że zamówiłem 2 które różniły się od siebie kolorem tarczy oraz kolorem paska ( ten sam model ) powinienem przemilczeć czy otworzyć dyskusje? Dodam że za 1 zegarek zapłaciłem 25 PLN wiec teoretycznie nie wiele straciłem.

Na przyszłość jak wygląda taka dyskusja z my friendami, czego można sie domagać? Zazwyczaj zwracają pieniądze a towar trzeba odsyłać ? Za wszelkie info dziekuje z góry przyda sie na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@PaulStone Chyba nie do końca zrozumiale napisałem.
Przysłali mi dwa takie same zegarki a w zamówieniu zaznaczyłem że jeden ma być z czarną tarczą i czarnym paskiem a drugi z białą tarcza i brązowym paskiem.
Co jeśli otworze spór ? Do rade coś uzyskać ? Tak jak wcześniej napisałem niewiele tracę bo całość mnie wyniosła niecałe 50 PLN.
Drugie moję pytanie brzmi jak wygląda taki spór ? ( ͡° ͜ʖ
@Ferlit: a jak ma wygladac spor? Otworz spor opisz sytuacje, napisz ze chcesz refund 50% czyli niech ci zwroca kwote za jeden sikor i juz. Chinczyk albo sie zgodzi i bedzie git, a jak nie to bedziecie dochodzic do konsensusu.