Wpis z mikrobloga

#orange #nakarte #telefony
Mam Ci ja ludka, który przesiadł się z przyciskanego telefonu na tykany :P
Ma ten ludek anczjent taryfę, która pamięta czasy chyba jeszcze sieci idea..
I muszę ludkowi zmienić taryfę na jakąś na której będzie mógł pogadać, napisać smsa i zajrzeć czasem w internety..
Jest coś godnego polecenia w orange ? Jakiś pakiet cykliczny zawierający te usługi w komplecie ? Jakaś taryfa ?
Pomóżcie, bo dla mnie orange to zagadka na równi z enigmą..
  • 6
@prawdziwek:
Ludek gada w opór (często po kilka godzin dziennie), smsuje stosunkowo mało (z 20 wiadomości dziennie)
nie mam pojęcia co masz na myśli pisząc nolimit. Jeśli chodzi o nielimitowane rozmowy i smsy w sieci to słabizna bo przydało by się też poza sieć..

Znalazłem taki ło pakiecik ale jestem na 100% przekonany, że 2GB to stanowczo za dużo.
@koorekk: pakiet polecam ten ze screena kom+stac+sms 30zl. A co do internetu to wystarczy taryfa z internetem po doladowaniu, i tu polecam orange free na karte, za samo doladowanie 50zl jest 15gb wazne rok i dluzej, bo polecam tez wlaczenie roku waznosci konta (START na 8002) i uslugi skarbonka. Najpierw zmiana taryfy potem doladowanie potem wlaczenie pakietu.

Jakby do pleja przeniosl to za 25zl by mial kom stac sms 6gb.
prawdziwek - @koorekk: pakiet polecam ten ze screena kom+stac+sms 30zl. A co do inter...

źródło: comment_82Xkpl10rilbAdLQNHmFH1uI3KgiF6xl.jpg

Pobierz