Wpis z mikrobloga

dzisiaj kupiłam swoją pierwszą czerwoną suknię i się bardzo cieszę
to miał być planowy symboliczny prezent dla siebie na 18tkę ale wybrałam wtedy nóż składany, który i tak wuja pożyczył i nie oddał jeszcze
#gownowpis
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turqi: I powinno. Na stronie ze śmiesznymi obrazkami wykop.peel zgrabne różowe paski powoli obnażające się ze swojej tajemniczości nie mają łatwego życia - trafią na białą listę* stulejarków którzy swoją platoniczną miłość do osoby po drugiej stronie kabla, z którą nawiążą nić porozumienia i pozornego zrozumienia, zaczną przelewać w poszukiwania swojej połówki i romantyczne wyznania powszechnie znane jako stalking. Albo staną się obiektem hejtu i nienawiści, zgnojenia i
  • Odpowiedz
@mmr_: Hmm... niby prawda...
ALE!
Z takim ciałem to naprawdę musiałaby być po wypadku albo poparzeniu 3 stopnia żeby spaść chociaż do 6/10
Oraz wydaje się ma w miare długie włosy. Czyli już jest plus.
  • Odpowiedz
@Joz: zdaję sobie niestety sprawę że w przypadku takich zdjęć nie mogę sobie pozwolić na coś więcej niż średniej jakości zbitek pikseli - na koncie jestem aktywna od dopiero roku ale wcześniej obserwowałam po cichu mirko i analogiczne sytuacje kilku ciekawych różowych z powodu czyjejś perwersyjnej przyjemności w zrównaniu człowieka z internetu z ziemią, to znaczy do swojego poziomu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mimo wszystko nie
  • Odpowiedz
mimo wszystko nie chciałabym żeby mnie spotkał taki los


@Turqi: To już się zaczęło:


Ok, daj jeszcze z karteczką "wykop " bo
  • Odpowiedz
Oho, widzę o kolegach ładnie mówic za plecami :d

Może nie mierz mnie swoją miarą bordziaku


@Naxster: Mogę ci to napisać z wołającą małpką: twoje komentarze przyprawiają o ciary, dyskomfort i automatyczne zażenowanie czytających. Może miały być pochlebne, ale są creepy.

@Turqi: Zazwyczaj ci którzy stoją po ciemnej stronie stulejki nie wychylają się na społeczne czynności takie jak wykopiwa, jeżeli cię to pocieszy.
  • Odpowiedz
@Joz: Twoje za to są bezczelne, chamskie, oceniające bez podstaw i na dodatek tekst pokroju "na twoim miejscu do dopisałbym notatkę" zawsze wskazuje ciekawe rzeczy.

I twoje "rady przyjaciela" są mniej więcej tak samo creepy xD
  • Odpowiedz