Wpis z mikrobloga

Mirki doradźcie bo mam dylemat. Słucham muzyki elektronicznej i chciałbym pojechać we wrzesniu na off'a albo up to date festival (audioriver odpada w tym roku). Z moich najblizszych znajomych takiej muzyki słucha tylko moja koleżanka, która mi zaproponowała żebym tam jechał z nią i jej znajomymi. Problem w tym, że mój #rozowypasek w ogóle nie przepada za takimi klimatami. Co mam robić? Jechać z różowym i liczyć, że może po alkoholu jej się spodoba czy jechać tylko z koleżanką i jej znajomymi?
#pytanie #zwiazki #kiciochpyta #niebieskiepaski
  • 12
  • Odpowiedz
@Existanza: @Konkol: nie wiem czy byliscie kiedyś na imprezie gdzie grają techno. Raz zabrałem na taką kumpli którzy którzy nie słuchają takiej muzyki i musielismy wyjsc po pol godzinie bo się nudzili. Boję się że jej się tez nie spodoba i bedzie się meczyć 2 noce. Tymbardziej ze to bardzo prawilny rozowypasek i bywa w klubie 2-3 razy do roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tallman: to pogadaj z nia i zapytaj, czy w ogole chce jechac.
Jesli wyrazi chec - daj jej linki/plyte do utworow, ktore tam beda, niech sie przygotuje psychicznie i niech albo sie przyzwyczai, albo niech nastawi sie na cierpienie :P
Uprzedz, ze chcesz byc na calosci i ze jesli chcialaby z Toba sie wybrac, to tez bedzie musiala - a jak sie nie bedzie podobac, to zeby Cie nie ciagnela
  • Odpowiedz
@tallman: powodzenia :)
i na przyszlosc - od razu zacznij od rozmowy z Twoja dziewczyna, a nie od wykopu :) To z nia jestes w zwiazku i z nia sie dziel przemysleniami :)
  • Odpowiedz