Wpis z mikrobloga

@sfa: najlepiej że za każdym razem dzwonią z sprzeczną informacją :D raz dzwoni Orange i mówią że 'ojojoj, niestety tylko 10', a za chwilę zadzwoni inna babka i 'no ostatnio coś się zmieniło i można tylko 10'... i weź tu się dogadaj :D
@Nhfg45fffgg: #!$%@?... typowy problem na zadupiu, gdzie nie ma większego wyboru :/ Netie mam teraz i przez ostatni miesiąc tak kijowo chodziła że obniżyli nam rachunki i rozwiązali umowę przed czasem
@wuut: może różnica technologii,ja na linii dialogu(grupa netia) miałem przez długi czas do 15 Mb/s (ADSL) a teraz mogę mieć na tej samej linii do 50 Mb/s (VDSL) tyle że musi być inny router który obsługuje tą technologię
edit: tylko jak korzystasz z linii Orange a bierzesz internet Netii to jak nie będziesz miał telefonu Orange to dojdzie opłata za utrzymanie łącza
@wuut:
To orange też będzie kijowo chodzić, te same kable do punktu styku gdzie spotyka się światło obu operatorów. Oni już nie inwestują w xdsl
Sprawdź jak wygląda sprawa z lte w twojej okolicy i jak ci styka 100gb to bierz.
@wuut: jak możesz to weź necie na próbę, chyba jest możliwość zerwania umowy do 30 dni jak będzie koło 20 i nie będzie się wieszać to spoko jak nie to weź tańszego ISP