Wpis z mikrobloga

@Howkin: Dodatki to odrębna część historii. Serca z kamienia nie mają żadnego powiązania z główną fabułą. A Krew i wino występują inne wersje dialogowe w zależności jak skończyłeś podstawkę.
  • Odpowiedz
@Howkin
Nie jest to jakoś konkretnie sprecyzowane, ale Serce z Kamienia raczej przed zakończeniem DG.
Fabularnie to jest taka przygoda przed ostateczną rozprawą z DG.
Jak grasz w Serce z Kamienia przed zakończeniem głównego wątku to towarzysze Geralta mogą skomentować nową bliznę.

A z kolei Krew i Wino być może jakoś krótko po rozprawie z Gonem -- w posiadłości na koniec odwiedza Cię jakaś postać. Jedną z możliwych postaci jest Ciri, która
  • Odpowiedz
@Polinik: po 1, lepiej serce z kamienia robić po podstawce, po 2 ciri jako 'cesarzowa' tez wystepuje w krew i wino(zalezy od twojego wyboru) wiec nie wiadomo co jest kanoniczne
  • Odpowiedz
@Polinik: bo zadania sa lvlowane wyzej niz podstawka, no i przynajmniej dla mnie jest bardziej logiczne ochronic Ciri niż ganiać za olgierdem i panem lusterko(no ale to juz wg uznania, bo gra tak tego nie honoruje :P)
  • Odpowiedz
@Marcines:
A te dziesiątki questów pobocznych, zadań wiedźmińskich, niszczenia gniazd to są logiczne, że się je robi zamiast chronić Ciri? ( ͡º ͜ʖ͡º)
I ciśniecie w karty, chlanie i wizyty w burdelach?

Jak ja grałem w SzK po podstawce to prawie żaden quest z dodatku nie dawał mi xp, bo miałem za wysoki level.
  • Odpowiedz
@Polinik: @Marcines:

ja przystopowałem z wątkiem głównym przed zadaniem z Avallachem, zaczałem Serca z Kamienia i po weselu, na początku zadania z szukaniem róży pojechałem do Toussaint i tam cisnę całe Krew i Wino :)

  • Odpowiedz