Wpis z mikrobloga

Jechałem przed chwilą do pracy i widziałem sporo grupek pielgrzymów. Kurde, strasznie sympatycznie to wszystko wyglądało. W sumie fajnie, że #krakow podjął się zorganizowania #sdm.

#oswiadczenie
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No stary, jak masz sklep tam gdzie ŚDM ma swoje główne wydarzenia to co się dziwisz? To tak jakbyś na szczycie NATO chciał mieć dostawę pizzy stojąc obok Obamy.
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: owszem, fajne i sympatyczne toto. Tylko 3/4 firm z Krakowa wysłała ludzi na przymusowe urlopy, od nas ludzie też pouciekali bo się boją problemów z dojazdem, żadna niemalże firma żarcia nie dowozi. A i to wszystko by było niczym, gdyby człowiek nie miał świadomości jak gigantyczna kasa została wywalona w tę prywatną imprezę Dziwisza i chciwej Kurii...
  • Odpowiedz
@enron: To wina głupiego szefostwa albo pracowników, którzy o to prosili, a nie ŚDM lol.
Jaka gigantyczna kasa została w to wywalona? Jakieś przykłady? Chodzi mi o kasę, która się nie zwróci kilkukrotnie.
  • Odpowiedz
@enron: To wina głupiego szefostwa albo pracowników, którzy o to prosili, a nie ŚDM lol.


No jasne. Miasto podzielone na strefy, blokady dróg - miłego dojazdu do pracy. Nie każdy mieszka tuż przy pracy - powodzenia w dostaniu się z okolic Wieliczki do Nowej Huty od jutra.
Owszem, chwilowo fajnie się jeździ. Wiesz dlaczego? Bo nie ma mieszkańców, a pielgrzymów przyjechał ułamek z tego co zapowiadano. A urlop planuje się raczej z większym wyprzedzeniem niż kilka tygodni.

Jaka gigantyczna kasa została w to wywalona? Jakieś przykłady? Chodzi mi o kasę, która się nie
  • Odpowiedz
@adrpan: Opierasz się na wyborczej? Dziękuję, do widzenia :D
@enron czemu srasz w gacie jak jeszcze nic się nie dzieje?
Wydasz pieniądze z budżetu na organizację to się w podatkach z wódki i koksu zwróci czy cokolwiek tam będą kupować. Znasz sponsorów ŚDM? Wiesz kto płacił za sceny, tojtoje itd? Skąd wiesz, że to się nie zwróci tym co to opłacili? Kraków w kilka miesięcy odwiedzi tylu turystów co
  • Odpowiedz
@enron czemu srasz w gacie jak jeszcze nic się nie dzieje?


bo kurde będę na przykład musiał zostawić schorowanych dziadków samym sobie na dzień-dwa, nie będę mógł zawieźć dziecka na basen, nie zdążyłem naprawić jednej rzeczy w aucie przed wyjazdem bo warsztat zamknięty przez cały tydzień. Takie tam pierdoły...

Wydasz pieniądze z budżetu na organizację to się w podatkach z wódki i koksu zwróci czy cokolwiek tam będą kupować.
  • Odpowiedz
bo kurde będę na przykład musiał zostawić schorowanych dziadków samym sobie na dzień-dwa, nie będę mógł zawieźć dziecka na basen, nie zdążyłem naprawić jednej rzeczy w aucie przed wyjazdem bo warsztat zamknięty przez cały tydzień. Takie tam pierdoły...


Eeee, o ŚDM było wiadomo co najmniej rok temu. Trzeba było zaplanować swoje życie, a nie być spontaniczną panienką. I jeszcze raz: to, że warsztat zamknięty to nie obwiniaj ŚDM tylko Mietka, który sobie wolne zrobił.

Zarabia głównie Kuria, która ma to do siebie że tylko zasysa mamonę i nie dzieli się nią w żaden sposób, nie płaci też podatków.


Na
  • Odpowiedz