Wpis z mikrobloga

@FunkyMonkey: tez tak sadze. Wlasnie jestem w Krakowie, zero korkow, glownie policja stoi na ulicach. A te grupki ludzi (czasami to duze grupy, o osmej rano na Pacu Matejki mijalem ze 100 osobowa grupe Dunczykow i taka aama Brazylijczykow) robia swietne wrazwnie. Oby obylo sie bez zadnych strasznych rzeczy typu zamach i bedzie swietna reklama dla Polski.
  • Odpowiedz
@adrpan: takie utrudnienia że np. Biedra jest czynna całą dobę i zbija hajs. Ja pracuję przy ul. Gertrudy w samym centrum i takie mam utrudnienie że zlikwidowali parę miejsc postojowych ale i tak jest łatwiej zaparkować bo ludzie powyjeżdżali :]
  • Odpowiedz
@wanderlust00: tak a raczej transportu bo nie dojeżdza - a nie czekaj - to nie wina transportu tylko zablokowanych dróg - a no tak winne są zablokowane drogi ! mam winowajce - Dzięki !
  • Odpowiedz
@wanderlust00: chyba w jakimś abstrakcyjnym świecie żyjesz...
Większe firmy mają swoje magazyny na Rybitwach. Rzucam przykład: giełda rolna jedna z największych w Małopolsce jest otwarta na pół gwizdka, bo rolnicy nie mają jak dojechać i handlować. Hurtownie dostarczające warzywa i owoce jadą na plac do Katowic, lub na Słowację by tam kupić od rolnika, przez co muszą podnosić ceny.
  • Odpowiedz
@quintic: Pewnie okłamał, bo zamknięte są tylko łagiewniki i błonia i to nie cały czas, ale na czas odbywania się uroczystości. Tym bardziej, że w większości dostawcy (w tym kurierzy) mogą wjeżdżać, ale zaleca się im pracę w nocy.
Plus przeczytaj sobie to, bo również obala sporo mitów o ruchu na ŚDM.
https://www.facebook.com/reaktorFox/photos/a.1037611786295108.1073741828.1037291766327110/1160133844042901/?type=3&__mref=message_bubble
  • Odpowiedz
@wanderlust00: nie no #!$%@? bez powodu jutro w środę mam ostatnią dostawę nabiału w nocy o 3:00, dostawę papierosów ostatnią miałem w piątek, a najbliższą 2 sierpnia i do tego bym NIE LICZYŁ, że cokolwiek dostanę, bo do nich nie dojadą.
  • Odpowiedz