Wpis z mikrobloga

@look997: No okay, zgadzam się że to nie jest takie zero jedynkowe i niektórzy mają skłonności do tego i być może przez środowisko ulegają tym skłonnością, ale nie ma dowodu na to, że homoseksualistów jest coraz więcej.

Dzięki za resztę. Te filmy na pewno obejrzę sobie z ciekawości, jeden już odpaliłem na chwilę, ale jak na teraz to wzywają obowiązki :)
  • Odpowiedz
- konserwa mówi - a nie mówiłem? kolejny dowód! lewaki, opamiętajcie się!


@look997: konserwy to niech lepiej milczą, bo sami nasprowadzali obcy kulturowo element do pracy dla biznesu, a teraz podgwizdując zwalają wszystko na lewactwo.

Większość zamachowców to nie uchodźcy, tylko obywatele drugiego albo trzeciego pokolenia, które wepchnięto bezmyślnie do gett i ignorowano ostrzeżenia policji i socjologów, bo przecież póki pracuje za kilka € na godzine, jest spoko.
  • Odpowiedz
Okrutnie żal mi osób które śmieją się z ofiar zamachów islamskiego radykalizmu. Osób które czekają aź "jebnie" w Krakowie. Osób żądnych połechtać swą głupotę, krwią niewinnych.


@prosile: Sam tak nie robię, ale nie sądzę, że jak ktoś mówi coś w stylu "a nie mówiłem, że będą klopoty" to cieszy się z tego, że ludzie pomarli. To jest chora nadinterpretacja
  • Odpowiedz
@lerner: Polecam komentarz napisany przez @twardy_ryz
"niech milczą" - ostateczny argument wykorzystany. Gratuluję. :)
Co do zarzutów - nie uzasadnione, ale też nie na temat. Jedni ich sprowadzają a INNI pokazywali i pokazują że jest to zła droga. Teraz mają najtwardsze dowody - czemu mieli by milczeć.
  • Odpowiedz
konserwy to niech lepiej milczą, bo sami nasprowadzali obcy kulturowo element do pracy dla biznesu, a teraz podgwizdując zwalają wszystko na lewactwo


@lerner: Potrzebujemy więcej tego argumentu.
  • Odpowiedz
No okay, zgadzam się że to nie jest takie zero jedynkowe i niektórzy mają skłonności do tego i być może przez środowisko ulegają tym skłonnością, ale nie ma dowodu na to, że homoseksualistów jest coraz więcej.


@JakisTakiNick: Nie ma dowodów, że jest coraz więcej, ale są takie ciekawostki, jak brytyjska ankieta z 2015 roku, gdzie jedna czwarta populacji określiła się jako nie(całkiem)heteroseksualna, a nastolatków 49%. Połowa brytyjskich nastolatków deklaruje gotowość
  • Odpowiedz