Wpis z mikrobloga

@AtoMan: Nie napisałem nigdzie, że pomaganie potrzebującym jest chore. Sprowadzanie mas ludzi, bez jakiejkolwiek kontroli jest chore(Dodatkowo nie są oni nawet uchodźcami wg. prawa międzynarodowego). Nie mam nic przeciwko dofinansowaniu szkół dla tych ludzi(poza granicami polski i uni europejskiej), dostarczaniu im jedzenia i lekarstw.

Warto zauważyć, że państwa, które są światowym przykładem demokracji czyli USA i Izrael nie prowadzą polityki otwartych drzwi.
@PuffinusGravis: @prosile:
Ja to widzę tak:
- lewica robi źle czego konsekwencją jest śmierć niewinnych osób.
- konserwa mówi - a nie mówiłem? kolejny dowód! lewaki, opamiętajcie się!
- lewica nie ma jak się bronić w obliczu faktów to narzeka że konserwy im wypominają zbrodnie.

Oczywiście ci niewtajemniczeni, bo wtajemniczeni wiedzą po co się wpuszcza muzułmanów. Mogę poda link.
@look997: Ale brednie miejscami:

Jak się okazuje homoseksualizm i inne dewiacje poddają się dyfuzji (rozpowszechnianiu), a same zaburzenia nie są zasadniczo wrodzone


Nie jestem specjalistą, ale obecny stan nauki jest taki, że to czy ktoś jest gejem itp. jest zdeterminowane od urodzenia.

Trzeci mechanizm to zapewnianie wszelkich wymaganych dóbr w celu pozbawienia ludzi celowości w życiu

Czyli co, trzeba wprowadzić biedę by ludzie mieli "celowość" w życiu? Zbyt dobre warunki życia
@prosile: Widzisz, po co piszesz rozsądnie? Teraz jesteś lewakiem i zwolennikiem niekontrolowanego przyjmowania imigrantów.

Oni nie rozumieją, że można te sprawy rozdzielić.

Najsmutniejsze jest to #!$%@? mózgowe ludzi piszących, że hehe dobrze im tak debilom, my tu som bezpieczni bo nie wpuściliśmy nachoćcuf. Kompletnie nie rozumieją powodów tych zamachów, wyciągają dziecięco proste wnioski i napawają się własną głupotą, nie zdając sobie sprawy z realnej skali problemu.
@JakisTakiNick:
Tych badań akurat nie znam. Istotą tego twierdzenia jest że homoseksualizm się rozprzestrzenia, czyli nie tylko jest wrodzony ale też nabyty (chociaż zapewne zależy od pewnej wrodzonej podatności). np. tutaj coś jest: http://neuroskoki.pl/homoseksualizm-wrodzony-czy-nabyty/

Wyniki badań wykazały, że w przypadku mężczyzn, to, czy są homoseksualni, heteroseksualni czy biseksualni wyjaśniają w 45% wrodzone czynniki genetyczne, a w 55% specyficzne środowisko. U kobiet natomiast orientację seksualną w 41% tłumaczy środowisko wspólne, w 50%
Tych badań akurat nie znam. Istotą tego twierdzenia jest że homoseksualizm się rozprzestrzenia, czyli nie tylko jest wrodzony ale też nabyty (chociaż zapewne zależy od pewnej wrodzonej podatności).


@look997: Hm, nie wiedziałem, że się rozprzestrzenia. Jakiekolwiek dane na poparcie tego?

Postmodernizm w sensie filozoficznym oczywiście. :)

Czyli? Serio pytam, coś tam z filozofii wiem, ale postmodernizm średnio rozumiem.

Jak oceniasz resztę och planu?

No całość brzmi jakoś sensownie, ale na czym
@JakisTakiNick: Dałem link (ale po edytowaniu): http://neuroskoki.pl/homoseksualizm-wrodzony-czy-nabyty/

Wyniki badań wykazały, że w przypadku mężczyzn, to, czy są homoseksualni, heteroseksualni czy biseksualni wyjaśniają w 45% wrodzone czynniki genetyczne, a w 55% specyficzne środowisko. U kobiet natomiast orientację seksualną w 41% tłumaczy środowisko wspólne, w 50% środowisko specyficzne i tylko w 9% czynniki genetyczne. Procenty, jakie wychodzą w tego typu badaniach należy przyjmować z pewnym przybliżeniem.


Co do tego:

Myślę, że ktoś spojrzał