Wpis z mikrobloga

#motocykle Szukam trasy z fajnymi winklami gdzieś koło Bieszczad, ktoś kiedyś wrzucał a ja tej miejscówki teraz nie potrafię znaleźć. Takie serpentyny. I to chyba nie jest pętla bieszczadzka właśnie. Poratuje ktoś linkiem z googlemaps. ??
  • 12
@Wasky: @Stitch: Polecam trase ustrzyki dolne przejazd przez ustjanową dolnąi górną potem odbijasz w lewo w kierunku Łobozewu a potem wybór albo Solina w strone zapory a potem wokół soliny czyli Polańczyk, Rybne. Wołkowyja Bukowiec. Albo przy solinie odbijasz w prawona orelec albo myczkowce. Jest też trasa hardkorowa w Czernej górnej w strone Rosolina a potem w strone soliny potem Polana Wydrne Chrewt Olchowiec Rajskie sakowczyk i Bukowiec
@kendi: W zeszłym roku jak najbardziej się opłacało bo pogoda dopisywała. Mimo wszystko warto sprawdzać regularnie prognozę pogody i mieć włączone powiadomienia GOPR. Bo są sytuacje kiedy wyjeżdżasz i jest te 15-18 stopni a zmiana pogody robi tak że miejscami temperatura spada do 0 i miejscami jest naprawde ślisko
@kendi: Mimo wszystko powiedzenie "Nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani" tam sprawdza się w 100 % i lepiej mieć coś w kufrze choćby zwykłe rękawiczki dzianinowe pod te motocyklowe... oraz choćby najtańszą bieliznę termiczną i kominiarkę oraz jakąś folijkę na kombinezon w czasie deszczu dodatkowo czasami kołnierz... jeśli nie chcesz ubierać dołu to na kombinezon nałóż nakolanniki polarowe na albo takie specjalne górskie. Jeśli nie masz niczego a pogoda
@Szlaufman: tak źle przygotowany to ja być nie zamierzam, mam wszystko, spodnie cieplejsze także bym założył, termociuszki i może w końcu udało by mi się przetestować kołnierz z ociepleniem. Dawno nie jeździłem w deszczu w kombinezonie przeciw deszczowym, w tym sezonie 500km bez żadnej kropli xD. Grzane manetki mam, jesienne rękawice. 3 kufry i tankbaga więc nie ma najmniejszego problemu.
@kendi: Generalnie Wszystko sprowadza się żeby obserwować raporty pogodowe... Ja w zeszłym roku w Październiku jechałem w kombinezonie a pod nim same gacie.... Ale mimo wszystko trzeba mieć choć te minimum do ubrania żeby po prostu była dodatkowa warstwa. Generalnie cieplejsze ciuchy wraz z bukłakiem zmieściłem w Quechua Arpenaz 10 (plecak za 10 ziko) a reszta była w kufrach :P