Wpis z mikrobloga

Tak mnie ostatnio naszło: karyny mają mnóstwo wymagań (wzrost, budowa ciala, brak wstawiania emotek czy inne gówna), do tego zaradność, samodzielność (czyli $$) a co same mają do zaoferowania poza cipką i cyckami? Przeważnie wyższa szkoła lansu i bansu, zainteresowania to paznokcie i dobry film z zalukaj przy harnasiu. Jak wartościowa dziewczyna ma coś do zaoferowania to nie pisze na wstępie takich rzeczy jak by co najmniej 100 ogierów ja wypróbowało. Kobiety, ogarnijcie się. Jak kasiaty facet chce tylko poruchać to zbiera taką swoim lambo z dyskoteki albo idzie na dziwki. Nikt nie chce waszych wymagan i gówniaków

#logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #przemyslenia #tinder #badoo
  • 19
@Nie_chcem_ale_muszem: Jeśli związek to dla Ciebie wymiana posagów i umiejętności to zapraszam do XX wieku. Zdecydowanie bym wolała być po prostu szczęśliwa z kimś, niż wyliczać czy ktoś jest kogoś wart przy każdej randce.
Mam koleżankę Karynkę i są bardzo szczęśliwi na wsi ze swoim chłopakiem - on dobrze zarabia, ma samochód - ona pracuje skromnie bo na solarium. I myślę, że on nie patrzy na nią pod kątem tego, że
@Nie_chcem_ale_muszem a one są świadome tego że są "jednorazówkami"?
W ogóle po co szukać przygód z kimś kogo się uważa za tępego, bezwartosciowego itd itd
Właściwie to nie moja sprawa, każdy żyje jak chce i nie chce mi się umoralniać, jedynie napiszę