Wpis z mikrobloga

@Corvo:
Jeśli zrobią cokolwiek co ma związek z użyciem wojska dadzą przykład innym krajom + dadzą do zrozumienia, że się po prostu mylili - przyjmowanie uchodźców nie takie fajne. I to będzie początek epickiego #!$%@? w europie na poziomie wojny domowej w krajach obleganych przez emigrantów i akcji zbrojnych w ich krajach mających na celu zwalczenie "źródła problemu" (IS)
Lewackie prawackie.. i to i to #!$%@?. Jest problem i trzeba go rozwiązać. Jak tak dalej pójdzie to lewak z prawakiem za kilka lat będą przekrzykiwać się ze swoimi racjami w okopie podczas ostrzału


@koorekk:

Glupio gadasz. Prawak chce rozwiazac problem deportacjami, zamknieciem granic, a niektorzy nawet olowiem.
A lewak? Kwiatami, kreda i tolerancja.

Jak myslisz, ktory sposob ma prawo zadzialac, a ktory tylko umozliwia jeszcze wiecej zamachow?
@lewacka_hipokryzja:
To już nie można jednoczyć sił i optymalizować rozwiązań tylko musi być to wybór czyjejś strony ?

To sprawa na poziomie kraju, w której chodzi o życie obywateli. Moim zdaniem, kłótnie w takich sprawach są niedorzeczne, a rozwiązanie problemu ma być skuteczne. Nie ważne w jaki sposób znalezione.

Dajesz mi wybór, w którym mam prosić kwiatami człowieka, któremu wiara nakazuje nękanie i mordowanie w jego przekonaniu niewiernych za co czeka
To już nie można jednoczyć sił


@koorekk:

Nie wiem czy widzisz, ale jedna ze stron wlasciwie z glupoty i nieswiadomie pomaga terrorystom.
lewica to pozyteczni idioci.

Jak chcesz sie jednoczyc z kims, kto jawnie tu na wykopie spamuje, ze polska prawica jest jeszcze gorsza (oczywiscie bez argumentow, bo po co) i na dobra sprawe doprowadzila do tej sytuacji, oraz mimo ze widza co sie dzieje, chowaja glowe w piasek i WCIAZ
@lewacka_hipokryzja:

Jak chcesz sie jednoczyc z kims, kto jawnie tu na wykopie spamuje, ze polska prawica jest jeszcze gorsza


Ogólnie ja jestem za prawicą, a Ty to co piszesz to jest radykalna prawica a wszystko co jest radykalne to zło...
Jak zwykle masz najwięcej do powiedzenia i sama nie masz argumentów. Mam wrażenie, że sama jesteś tym fejkiem i ten avatar ma przyciągać napalonych radykałów a w rzeczywistości jesteś facetem bo
Glupio gadasz. Prawak chce rozwiazac problem deportacjami, zamknieciem granic, a niektorzy nawet olowiem.


@lewacka_hipokryzja: w ten sposób wywołasz tylko wojnę domową, która pochłonie miliony ofiar. myślisz, że te wszystkie allahu akbary które się wysadzają na ulicach dadzą sięspokojnie deportować?
@lewacka_hipokryzja:
Skwituję krótko. Jebią mnie spory prawicy i lewicy.
Jedni drugim wytykają błędy, sami błądząc na pograniczach fanatyzmu swoich ideologii.

Jestem indywidualistą i realistą. Interesują mnie rezultaty zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Jest problem. Trzeba rozwiązania. Dla dobra ogółu, nie dla dobra ideologii.
@CzlowiekZZelaza:


Ogólnie ja jestem za prawicą, a Ty to co piszesz to jest radykalna prawica a wszystko co jest radykalne to zło...

Jak zwykle masz najwięcej do powiedzenia i sama nie masz argumentów. Mam wrażenie, że sama jesteś tym fejkiem i ten avatar ma przyciągać napalonych radykałów a w rzeczywistości jesteś facetem bo świadczy o tym chodź by twój login... Widać od razu, co sobą reprezentujesz


Co... ten caly akapit jest