Wpis z mikrobloga

Promocja "Wakacyjna Migracja"

Zapraszamy wszystkich nowych i jak obecnych użytkowników do skorzystania z nowej promocji obniżającej cenę nowych jak i przedłużanych usług hostingowych oraz VPN o 30%.

Nasza oferta:
https://www.mydevil.net/oferta.html

W ramach tej promocji przeniesiemy również za darmo Twoje strony i pocztę na konto wykupione u nas jak i np. zainstalujemy Redmine :-)
W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

Promocja trwa od 24.07.2016 23:59 do 31.07.2016 23:59.

Regulamin promocji.
Promocje można łączyć z kodami polecającymi ( ͜͡ʖ ͡€)

#mydevil #hosting #webdev #promocje #promocja #programowanie
  • 22
@MyDevil: oj świry, akurat wczoraj wróciłem do Polski i chciałem coś tam u was kupić, ale i tak wstrzymałem się bo weekend. A tu proszę, poniedziałek i od razu będzie taniej :-) Dziękuję, to nie będą moje pierwszy zakupy u was.

Polecam osobom, którzy nie posiadają usług w MyDevil. Super usługi w dobrej cenie.
Promocje można łączyć z kodami polecającymi ( ͜͡ʖ ͡€)


@MyDevil: z WYKOP16_2016 nie dziala ( ͡° ʖ̯ ͡°) i z innymi reflinkami tez :/ wczytuje kod i napisane ze poprawny, ale nie nalicza dodatkowych % znizki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@marcinzwwa: Kody promocyjne nie działają przy tej promocji (jest o tym w regulaminie), kody polecających działają co dla pewności sprawdziłem przed chwilą:)
Chyba, że podajesz kody polecającego przy przedłużeniu a nie przy nowym zamówieniu konta.