Wpis z mikrobloga

Mirki posiadające konto na spotify! Mam problem. Dotyczy on aktywności ludzi, których obserwuję. Na komputerze nie wyświetla mi się ten pasek informujący czego dana osoba ostatnio słuchała. Nie wiem co się odpapieżyło, ale nie potrafię tego naprawić ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pomocy #spotify
  • 14
@drazliwy: Mam juz zmaksymalizowane... W ustawieniach nic na ten temat nie ma. Myslalam ze wszystkim sie to "zepsuło" ale okazało sie, ze jenak tylko u mnie nie widać aktywności znajomych.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@swientyenty: też szukam rozwiązania. W moim pakiecie rodzinnym też się coś spierniczyło, mój stary trzeźwy narzekał, że nie widzi znajomych, a wcześniej widział. A chce to mieć, bo czasem zerkał, czego inni słuchają i potem sam sprawdzał te utwory. Mi się pojawia moża 1/5 znajomych, co się pojawiała wcześniej, a on widzi tylko dwie osoby.
@hadrian3 niestety nie. Przywykłam, choć szkoda. Ojciec nad tym ubolewa, bo on sobie lubi zerknąć, co kto słucha, jak utworu nie zna i jak przesłucha i mu się spodoba, dodaje do swojej playlisty, a teraz to lipa, bo znajomi poznikali na Spoti. Od wielu lat jest ten błąd i nikt go nie naprawia... :/