Wpis z mikrobloga

@h5n1: Że w sumie to żadna przygoda. Męczarnia i ta koedukacyjność w hermetycznym środowisku jakim jest pociąg raczej przeszkadza. Też byłem zdziwiony bo raczej każdy wspominał to jako coś co planowali od jakiegos czasu dla hecy ale drugi raz juz by nie pojechali bo w sumie srenia przyjemnosc tak się kisić.
Zrezygnowałem.
@Cwirus: W jedną stronę, z powrotem samolotem, niewiele drożej

@LibertyHead @niunix Jadę plackartą czyli 3 klasą, warunki nie najgorsze, tylko trzeba uważać na głowę na górnym łóżku. Zdaje się że nawet klimatyzacja jest

@klopsztanga @mustafas00 600 zł razem za wszystkie pociągi do Irkucka, w jedną stronę

@sagi Zapraszam do tagu #jashjedzienasyberie

@ludzik @worldmaster Dlatego jadę etapami, a nie od razu pięć dni non stop. Jest trochę lepiej niż w samolocie -
@jash: Ja ogólnie jestem kontaktowy, ale ostatnio nie chce mi się obcych ludzi rozmową zabawiać. Rozumiem ideę, tylko obawiam się że wyszedłbym wyciśnięty jak szmata gdyby trafił się ktoś męczący.
@jash Dzięki! Zdążyłem wyczytać, że będziesz około 2 tyg nad Bajkałem. Mam w związku z tym prośbę, pytanie-czy byłaby możliwość byś wysłał do mnie pocztówkę stamtąd?