Wpis z mikrobloga

@kpgamz: #!$%@?, to jest basen i prysznice na basenie a nie Kościół podczas Mszy Świętej dla dzieci.
Ściągam gacie, myję rowa, wora i resztę ciała, naciągam gacie na dupę i idę pływać.
  • Odpowiedz
@kpgamz: W saunach też są ludzie nago. Po siłowni, bądź po jakimkolwiek treningu, w szatni też wszyscy są nago. Nawet w Polsce.
Trzeba dorosnąć i nie wstydzić się swojego ciała.
  • Odpowiedz
W saunach też są ludzie nago. Po siłowni, bądź po jakimkolwiek treningu, w szatni też wszyscy są nago.


@Adrian00: dziwne bo ja niczego takiego nie zauważam, w saunach i siłowniach ludzie noszą na dupie ręczniki lub chociaż spodenki. Przynajmniej powinni.
  • Odpowiedz
@Adrian00: Czyli że według twojego toku rozumowania tylko plebs, ludzi biednych stać na spodenki/ręcznik/kąpielówki a panicze bogacze wszędzie chodzę nago?

Bycie nagim określa twój poziom dobrobytu czy co, bo nie rozumiem dokąd zmierzasz swoją retoryką?

Może cię zaskoczę ale noszenie na dupie spodenek/ręcznika/kąpielówek jest wyrazem kultury i dobrego wychowania oraz szacunku do innych użytkowników siłowni/basenu/sauny

Wiąże się też ściśle z zachowaniem higieny i dobrego tonu.

Chcesz sobie latać z fujarą na
  • Odpowiedz
@Namarin: Bo #!$%@?. Nawet mi się nie chce z tym polemizować.

Może cię zaskoczę ale noszenie na dupie spodenek/ręcznika/kąpielówek jest wyrazem kultury i dobrego wychowania oraz szacunku do innych użytkowników siłowni/basenu/sauny

Nie mam komentarza do tego. Wygoogluj chociaż jakikolwiek regulamin sauny. Wpisz sobie w google: "Sauna nago". Ode mnie EOT.
  • Odpowiedz
@Adrian00: Widzisz róznicę między "sauna nago" a tym co napisałeś?

W saunach też są ludzie nago. Po siłowni, bądź po jakimkolwiek treningu, w szatni też wszyscy są nago.


Gdzie powyżej napisałeś że chodzi ci o stricte sauny w których siedzi się nago?

Wiesz że są sauny dla ludzi którzy nie chcą widzieć nikogo nago i siedzieć w nich nago? (takich jest większość) i sauny gdzie jest konkretny regulamin że trzeba być
  • Odpowiedz
@Adrian00:

Chodzisz na kiepskie siłownie dla Polaków biedaków :P

Sauny dla Polaków biedaków


To jest (fhui) słabe!

1. Słabe jest sugerowanie, że ludzie siedzący w ręczniku w saunie, siłowni, szatni są mentalnie biedni.

2. Słabe to jest przeczytanie jednego artykułu w internecie na temat saun i nagości w nich i opieranie swoich mądrości na podstawie tego materiału i traktowanie tego artykułu jako wyrocznię (bo tak napisali to tak musi być i
  • Odpowiedz
@Adrian00: To że napiszesz kilka razy to gimnazjalne xD nie zmieni faktu, że #!$%@? od początku głupoty.

Bogaczu mentalny, siedzący nago w saunach, szatniach i siłowniach.
  • Odpowiedz
@Adrian00 sauna nago to praktycznie to samo co sauna w reczniku. Co innego jak ktoś ma strój kąpielowy, ale wcale nie trzeba wywalić pały na wierzch żeby prawidłowo korzystać z sauny.
  • Odpowiedz