Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba znalazłem fajnego nowego różowego.

Poprosiłem kiedyś swoją byłą o seks analny, ale w drugą stronę, że ona mnie ten tego. Uprawialiśmy do tej pory "normalny" seks analny i była zadowolona. Podniecała mnie myśl, że robiłaby mi coś takiego.

Rozpętałem tym totalną inbę. Zostałem zwyzywany od pedałów, zboczeńców i żebym się ogarnął, bo ona z kimś takim spotykać się nie będzie. Przez kilka tygodni robiła sobie podś#!$%@? ze mnie, żartowała że jakbym chciał się z nią rozstać z tego powodu to ona jest w stanie rozważyć trójkącik z innym mężczyzną, który zadowoliłby nas oboje. Stwierdziła też, że powiedziała o mojej propozycji swoim przyjaciółkom i wszystkie stwierdziły, bym się ogarnął, bo to niemęskie.

To było już dla mnie za dużo - rozstałem się z nią. Błagała, bym jej nie zostawiał, mówiła że nawet TO dla mnie zrobi. Podziękowałem, bo miałem już dość tego jak mnie upokarzała.
Ona wtedy oszalała.

Co kilka dni wysyłała mi wiadomości typu:
- jak twoja dupa?
- czym masz już chłopaka?
Pisała tak do mnie przez smsy, FB (w tym publiczne na wallu), maile, nawet dzwoniła tylko po to by mnie zwyzywać.
Gdy znalazła nowego faceta to napisała, że tak jest jej mnie szkoda, że jak będę miły to mogę wpaść na ten trójkącik o którym kiedyś wspominała.
Udało mi się ją wszędzie poblokować i na długi czas był spokój. Do wczoraj.

Od kilku miesięcy mam nową kobietę. Moja była wyczaiła na FB jej konto i postanowiła napisać do niej wiadomość o moim fetyszu.
Wczoraj moja aktualna dziewczyna przyszła do mnie i zapytała czy znam tę kobietę (moją ex) i czy to co napisała to prawda.
Potwierdziłem i dostałem #!$%@?...



#zwiazki #sex #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 61
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania: Rzuciłeś ją więc się jej od razu odpaliła obronna logikarozowych w formie zwyzywam go i upokorze jeszcze bardziej, bardzo jak on tak mógł. Jak mnie nie to #!$%@?. Rozgadała swoim #!$%@? jaki Ty to nie jesteś i potem ma do tego pretensje, nęka Cię i stalkuje wszystkich wokół Ciebie. Masz farta Cumplu, że przy tej sytuacji wyszła jej prawdziwa natura, bo wdepnales w niezla mine ( ͡° ͜ʖ