Wpis z mikrobloga

@kontra: Btw przypomniała mi się sytuacja, kiedy miałam okazję przejechać się z prawdziwym klanem motocyklowym, na pięknym chopperze, ale chłopaki nie chcieli nas zabrać, bo zapomniałyśmy z przyjaciółką kasków ;___; Rzecz miała miejsce przy łapaniu stopa pod Monachium, a panowie wyglądali jak z ,,Synów anarchii" :D
@kontra: Chciałyśmy zabrać na tą podróż akurat :p Później plułyśmy sobie w brodę, bo co jak co, ale oni wyglądali jak z filmu i byli, delikatnie mówiąc, zajebiści :D
Chciałyśmy zabrać na tą podróż akurat


@gwiezdna: Nie chciałoby mi się targać kasku na autostopową wyprawę, z minimalną szansą że będzie chciał Was zabrać ktoś na moto :P No ale to jest logika różowych pasków, tego nie ogarniesz :D

nie rób prawka, motocykl to worek na pieniądze


@kontra: Że jak? Oprócz typowych opłat jak OC+NNW a jak ktoś chce to AC, paliwa, kosztu przeglądu i wymiany oleju - ja nie
@szoorstki: Zdarzyła nam się wcześniej taka sytuacja, że też nie mogłyśmy się zabrać, bo brak kasku, więc to było całkiem sensowne, żeby tym razem zabrać ;) Poza tym, co to za przygoda jak się nie liczy na takie atrakcje?
@szoorstki: Funny story numer dwa. Przyjaciółka jadąc motorkiem przez Malezję dostała mandat za brak kasku. Tego samego dnia zatrzymała ją policja drugi raz i okazało się, że skoro już dostała dzisiaj mandat, to może sobie dalej tak jeździć aż do jutra :D I puścili dziewczynę w drogę :D
paliwa


@szoorstki: to ;) Tym bardziej, że - przynajmniej w moim przypadku - do przemieszczania się z miejsca na miejsce w konkretnym celu służy mi samochód, a na motorze jeżdżę dla przejechania się motorem ;) Przeciętna wycieczka to jakieś 70-80zł na paliwo, ale jak się pojedzie, to i się cos przekąsi, zje obiad, walnie kawkę mrożoną i takie tam ;) A kupując dwa kółka, trzeba też kupić dobrą kurtkę, spodnie, buty,