Wpis z mikrobloga

Ponieważ tego nie pokażą wam w niezależnych, liberalnych, mediach postanowiłam założyć tag #wiadomoscizeszwecji Mogłabym robić z tego wykopy, ale szkoda mi dodawać co chwilę informację o nowym gwałcie, morderstwie honorowym, czy rabunku dokonanym przez ubogacaczy.

Co nowego w Szwecji? 4 gwałty grupowe/gwałty i jeden zamiar gwałtu grupowego w ciągu kilku dni:

# 17-latka była na zewnątrz, w okolicach swojego domu, 3 chłopaków wciągnęło ją w głąb lasu, przynajmniej jeden z nich dokonał gwałtu. Na razie nikogo nie złapano i brak danych jak wyglądali sprawcy (odkąd uchodźcy gwałcą masowo nie podaje się opisu sprawców, żeby nie dyskryminować xD)
http://www.aftonbladet.se/nyheter/article23209241.ab

# Co prawda nie gwałt grupowy, ale zamiar gwałtu grupowego: Szwedka jechała sobie rowerem w nocy (dużo osób w Szwecji trenuje, nie rzadko można spotkać osoby trenujące nocą), 6 mężczyzn zrzuciło ją z roweru i zamierzało zgwałcić. Uratowała ją druga grupa mężczyzn, która znalazła się tam przypadkiem i pomogła dziewczynie.
# To samo źródło: ok. 50-latka zbierała grzyby, napadnięta przez paru facetów, zgwałcona.
# 30latka zgwałcona w mieszkaniu przez dwóch nieznanych jej mężczyzn, policję zawiadomił ktoś z jej rodziny, sprawców nie złapano.

http://www.aftonbladet.se/nyheter/krim/article23211668.ab

# I na koniec gwałt taki zwykły: Portugalczyk/Brazylijczyk zgwałcił Szwedkę na plaży (nie szukajcie informacji o tym, że to Portugalczyk w tekście, info można znaleźć tylko w nakazie zatrzymania, te dokumenty są w Szwecji publiczne, każdy może iść do sądu i zażądać dostępu, w tym wypadku potrzebował tłumacza stąd podejrzenia odnośnie pochodzenia).

http://helagotland.se/blaljus/ny-valdtakt-i-visby-en-person-anhallen-12749226.aspx
  • 35
@SerCheddar: 20 do 30% widzi problem, może 40%, myślę, że partia antyimigrancka, razem z drugą nieco "pośrodku", ale również chcącą ograniczyć to całe tałatajstwo może wygrać w następnych wyborach i mieć większość dzięki koalicji. No ale to jest gdybanie. Ludzie nie są ślepi i widzą co się dzieje, za niedługo nie będzie miasta w którym jakaś kobieta nie została zgwałcona przez emigranta vel. uchodźcę. Szwedzi między sobą plotkują, ale nigdy do
@fenr7r: rzecznik policji Dan Eliasson ciągle wygłasza przemowy, że Sverigedemokratena (partia antyimig) to rasiści i tego typu komentarze, chociaż policja powinna być niezaangażowana politycznie. Straż pożarna też została przejęta przez poprawność polityczną: zaczęto zwalniać dobrych strażaków, a zatrudniać ludzi, którzy nie radzą sobie w testach sprawnościowych, czyli de facto nie są w stanie ratować osób z pożaru tylko po to, żeby mieć więcej kobiet w straży, więcej imigrantów itd. Ostatnio jakiś
Straż pożarna też została przejęta przez poprawność polityczną: zaczęto zwalniać dobrych strażaków, a zatrudniać ludzi, którzy nie radzą sobie w testach sprawnościowych, czyli de facto nie są w stanie ratować osób z pożaru tylko po to, żeby mieć więcej kobiet w straży, więcej imigrantów itd.


@no_i_w_ogle: a to nie jest związane z tym że mają za mało chętnych do tych służb? przynajamniej czytałem że szwedzka policja robi to z tego powodu
@fenr7r: Żydem nie jest, ale kto normalny widząc jaki #!$%@? mają, ludzie uciekają z policji bo za duże ryzyko, za słabo płatna praca będzie dalej krzyczał "więcej multi kulti!" - pewnie mu jakoś w łapę dają. Dopisałam jeszcze trochę do poprzedniego komentarza, zerknij.
@fenr7r: policja tak, ale straż akurat nie, był nawet program (poszukam) gdzie kilkunastu świetnych strażaków, którzy liczyli na stałe zatrudnienie nie zatrudniono (robili w straży np. przez wakacje), a zatrudniano osoby, które nie przeszły testów, a dostały pracę tylko ze względu na np. płeć.