Wpis z mikrobloga

@busz_menka: typowe #!$%@? cebulaka. Elka była zaniedbana i ostatecznie rozebrana, toście marudzili, że zamiast wyremontować to rozebrali. Jak postawili nową, nowoczesną, to marudzicie że za krótka. Jak zrobią 3 stację, to będziecie marudzić, że bilet drogi. A jak bilety potanieją, to będziecie marudzić, że hołota się pcha i niszczy krzesełka.
I tak wkoło macieju, nie dogodzisz polaczkowi.
@UowcaTroli: nie jest taka sama długość jak wcześniej, przynajmniej dla tego odcinka?
Szkoda tylko że po stacji przy planetarium został po prostu duży asfaltowy plac, mogli coś tam zrobić od razu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A w ogóle to bardziej boli fakt że wąskotorówka ma teraz tylko kilometr długości. Ostatni raz jak jechałem (za gówniaka ~8 lat temu?) to cała trasa była czynna.
typowe #!$%@? cebulaka. Elka była zaniedbana i ostatecznie rozebrana, toście marudzili, że zamiast wyremontować to rozebrali. Jak postawili nową, nowoczesną, to marudzicie że za krótka.


@sebawo: Znasz tylko połowę historii. Opinię techniczną, w której była sugestia rozbiórki przygotowała ta sama instytucja, która potem robiła koncepcję nowej Elki (krakowskie AGH), później czytałem też o tym, że stan konstrukcji wcale nie był tak zły (wystarczyła modernizacja zamiast demontażu), ale już pewnych decyzji nie
krzesełka jeżdżą raczej puste a jest środek sezonu


@UowcaTroli: Tyle że obecny sezon u nas jest zwyczajnie kiepski pogodowo więc nie ma się co dziwić. Będąc tam w środę stałem co najmniej 15 minut żeby móc kupić bilet nie mówiąc już o kolejce do gondoli.