Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirek bez zycia here tutaj
w zasadzi cale zycie w piwnicy. 24 lvl.
ostatnio udalo mi sie znalezc paru znajomkow i czasem gdzies idziemy wychodzimy itd.

no i jak oni ciagle mowia o ich historiach z zycia, jakies opowiesci itd. ktore czesto sa w stylu "a moja byla.../ a moj ex...", albo "ostatnio na imprezie", albo "jak bylem ostatnio w hiszpanii" itd. ktore sugeruja ze ktos ma zycie towarzyskie to mi glupio jest bo ja nie mowie tak. w zasadzie to nigdy nic nie mowie o swojej "przeszlosci" bo co mam mowic kuzwa o tym ze zawsze po studiach, pracy, w wolnym czasie siedzialem przed kompem albo w domu i cos robilem?

a tak poza tym to poza powyzszymi przykladami to czesto jest np. ze ktos wymienia nazwe klubu albo pubu albo jakiegos punktu w moim miescie gdzie ludzie chodza sie socjalizowac, pic piwo czy cos a ja tez zielony w tym temacie bo nigdy tam nie bylem a wstyd sie przyznac co do niektorych miejsc...

co robic, mitomanic czy dupa cicho?

#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania po co udawac? Dupa cicho, a jak ktos zapyta to mów prawdę, że wolisz inny styl życia. Dopóki ty się z nim czujesz ok to nie ma po co udawać i wychodzić na imprezy, po co się męczyć. Najwyżej zmień towarzystwo