Wpis z mikrobloga

Tylko ja miałem tak strasznie #!$%@? na te skiny, naklejki i inne pierdoły? Grałem żeby #!$%@?ć i tańczyć na kurhanach swych wrogów. Reszta to tylko dodatek. Całe to #!$%@? z obstawianiem/"hazardem" olałem ciepłym moczem.


#csgo #aferazdupy
  • 13
  • Odpowiedz
@zjemcimatke: na moje oko (patrząc na ilość obstawiania meczy na lounge, zwłaszcza w czasie truneiju) wychodzi, że ok. 20-25% ludzi jest związana z obstawianiem. W CS:GO średnio jest 350k graczy o której porze nie spojrzę. Na lounge na ostatnim turnieju obstawiało po 90k ludzi co stanowi 25%, ale dochodzą też ludzie co obstawiają na innych stronach, nie obstawili inny mecz itp. Dlatego ok. 20-25%.

Mi to akurat bardzo nie na rękę,
  • Odpowiedz
@Atexor: Nie wiadomo czy lounge zamknie strone, może tylko bety a dział do wymian zostanie. A najgorsze jest to że nie ma żadnego oficjalnego stanowiska tylko domysły, Borewik też nie odpowiada i #!$%@? każdy wie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Moted: wątpię, że zostanie bo strona nic z tego nie ma (może z reklam). Najbardziej prawilna wersja byłaby coś jak Double, ale bez hazardu. Twoje skiny są zamieniane na punkty/coinsy/emeraldy/diamonds/crystals i możesz wybrać inne... CSGOTrade chyba takie coś miał na początku (albo ma?)

Ale nadal to brak zysku... chyba, że specjalnie ceny itemów byłyby obcinane w zależności od wartości.

Ja mam nadzieję tylko, że cs:go zacznie lawinowo upadać w zastraszającym tempie,
  • Odpowiedz
  • 0
@Atexor czyli smutno Ci bo nie możesz zarabiać hajsu na dzieciach? Nie mam za wiele do hazardu ale fajny jest ten dla dorosłych, a nie ten dla dzieci.
  • Odpowiedz
@einz: mi to wszystko jedno kto tam wstawia skiny i po co. Ważne, że mogłem zdeponować swój skin(y) a wyjąć inny, którym wygodniej się tradeuje bez grania w te ruletki. Parę razy zagrałem i zablokowałem sobie na ublocku, aby więcej nie kusiło. I tak - smutno mi. Bardzo.

A to, że dzieci grają w cs:go oraz siedzą na ruletkach to wina rodziców, że im zezwalają i nie kontrolują, co ich pociechy
  • Odpowiedz
@Atexor: no takie #!$%@?, ciekawe czy jak miałeś 13 lat to nie grałeś w 18+ gry, już widzę jak Ci matka sprawdzała komputer. PEGI to rejting a nie przepis.
  • Odpowiedz
@zjemcimatke: Dożywotni props dla Valve za walkę z cwaniakami. W ogóle, skiny w tej grze są potrzebne jak świni szelki, jara to tylko mentalną gimbazę.
  • Odpowiedz
@einz: ale hazard (bukmacherka) już prawnie chyba w większości krajów jest 18+. Więc to Valve nawaliło umożliwiając hazard nieletnim, a teraz wszystkim się przez to obrywa.

Tibia, Metin, Helikopter Vulture, Robin Hood, HOMM3, Kozacy, battle city (klasyczne tanksy), wormsy, jakiś motocross etc.

Jedyna 18+ jaką odpalilem to był Wiedźmin 1,ale akurat mama go widziała i kazała usunąć. Nawet nie grałem 20 minut. A płytę musiałem oddać koledze. Po osiemnastce przeczytałem książki
  • Odpowiedz
@Atexor:

Jedyna 18+ jaką odpalilem to był Wiedźmin 1,ale akurat mama go widziała i kazała usunąć. Nawet nie grałem 20 minut. A płytę musiałem oddać koledze. Po osiemnastce przeczytałem książki i przeszedłem grę.


Nie wiem czy jest się czym chwalić, moim zdaniem to jest błąd wychowawczy.
  • Odpowiedz
@Atexor: umożliwiło przez przypadek, a teraz z tym walczy, więc co Cię tak bulwersuje? Chyba tylko to, że nie możesz zarabiać na dzieciakach.

A co do samego PEGI i ratingów, fajnie że tak #!$%@?, gadaj dalej. Badania, choć często na mało reprezentatywnych grupach przeprowadzone i najczęściej dotyczące dorosłych, nie wskazują wzrostu przemocy czy innych negatywnych wpływów na psychikę, poza jedynie pewną ułomnością emocjonalną po długim graniu, bo jednak w grze nasza
  • Odpowiedz
@YgoR: błąd wychowawczy, że nie pozwoliła w to grać? Powiedziała, że gra jest nieodpowiednia i dopiero jak dorosnę mogę pograć. Czyli według Twojej logiki, jak dorwałbym za kurdupla papierosy, czy inny CKM, to błędem wychowawczym byłoby jakby mi to rodzice zabrali i wyjaśnili, że to niezdrowe, bo substancje smoliste, albo za młody na to i ew. zejść na tematy dorastania etc.

@einz: wątpię i to bardzo, że przez przypadek. Oni
  • Odpowiedz