Wpis z mikrobloga

KLIK

Nie wytrzymałem, muszę to z siebie wyrzucić. @Gruszka1992 to najbardziej żałosny człowiek jakiego poznałem w internecie. Żałosny i smutny człowiek który próbuje przebić się atencją i gównowpisami.

Żył sobie człowiek @bslawek opisywał różne historie na mikro nie będzie tajemnicą bo wystarczy przeszukać starsze wpisy w których chłop stwierdzi że coś mu w życiu nie gra. Z chłopa z problemem zmienił się w chłopa z celem. Całą jego historię odwyku można przeczytać w tagu #slaweknaodwyku

I co robi gruszka? Gównowpis pokroju "#!$%@?" żeby po kilkunastu komentarzach napisać

ak powiedziałem znam sytuację z jednej strony i nie mam zamiaru się na jej temat wypowiadać


Ogarnij swoje życie czlowieku a nie czyjeś. Nie od dziś wiadomo, że samemu rozmawiałeś z własnymi multi nakręcając gównoburze i wpisy które trafiały do gorących nie za sam wpis a za komentarze które sam pisałeś. Stworzyłeś chochoła i poświęcałeś temu tyle czasu że założyłeś kanał na yt bo tak cie wciągnąl internet i twoje prawicowe alterego z którym się kłóciłeś. Syntezator ivona i te sprawy, w sumie to #pdk

Jesteś żałosnym człowiekiem.

A ty @bslawek miej #!$%@? na to w całości. Rozwijaj swoją firmę i bądź szczęśliwy.


#gruszkabagietstory #gruszkacontent #wykop
Pobierz CreativePL - KLIK

Nie wytrzymałem, muszę to z siebie wyrzucić. @Gruszka1992 to naj...
źródło: comment_Dw62GAVuYoNL1SqU9cfSr4SOPyGt7G4j.jpg
  • 82
@Gruszka1992: Ależ ja Cię nie obrażam. Zadałam Ci pytanie, proste i konkretne. Głupiec by nie potrafił na nie odpowiedzieć ale Ciebie za głupca nie uważam.
Odpowiedziałeś mi (nie mam pojęcia czemu) na PW. Dałam więc Ci jasno do zrozumienia że nie interesuje mnie dyskusja na PW, co Ty skwitowałeś bardzo dojrzałym "nie będziesz mi mówić jak mam żyć elo" :) Proszę Cię więc byś miał na tyle odwagi by dyskutować publicznie
@CreativePL:
W sumie to zauważyłem że jakieś parę miesięcy temu Gruszka przestawił się ze zgłaszania patologii na robienie żenujących prowo oraz gównoburz.
Nie ma się co dziwić że jak pokłócił się z organizatorem wykoparty to miarka się przebrała i ludzie zaczęli kręcić bekę z jego wagi.