Wpis z mikrobloga

KLIK

Nie wytrzymałem, muszę to z siebie wyrzucić. @Gruszka1992 to najbardziej żałosny człowiek jakiego poznałem w internecie. Żałosny i smutny człowiek który próbuje przebić się atencją i gównowpisami.

Żył sobie człowiek @bslawek opisywał różne historie na mikro nie będzie tajemnicą bo wystarczy przeszukać starsze wpisy w których chłop stwierdzi że coś mu w życiu nie gra. Z chłopa z problemem zmienił się w chłopa z celem. Całą jego historię odwyku można przeczytać w tagu #slaweknaodwyku

I co robi gruszka? Gównowpis pokroju "#!$%@?" żeby po kilkunastu komentarzach napisać

ak powiedziałem znam sytuację z jednej strony i nie mam zamiaru się na jej temat wypowiadać


Ogarnij swoje życie czlowieku a nie czyjeś. Nie od dziś wiadomo, że samemu rozmawiałeś z własnymi multi nakręcając gównoburze i wpisy które trafiały do gorących nie za sam wpis a za komentarze które sam pisałeś. Stworzyłeś chochoła i poświęcałeś temu tyle czasu że założyłeś kanał na yt bo tak cie wciągnąl internet i twoje prawicowe alterego z którym się kłóciłeś. Syntezator ivona i te sprawy, w sumie to #pdk

Jesteś żałosnym człowiekiem.

A ty @bslawek miej #!$%@? na to w całości. Rozwijaj swoją firmę i bądź szczęśliwy.


#gruszkabagietstory #gruszkacontent #wykop
Pobierz CreativePL - KLIK

Nie wytrzymałem, muszę to z siebie wyrzucić. @Gruszka1992 to naj...
źródło: comment_Dw62GAVuYoNL1SqU9cfSr4SOPyGt7G4j.jpg
  • 82