Wpis z mikrobloga

@bleki: kierownik zmiany czy kto tam jest ma to samo podejście? odcinać dystrybutor bo kask? nie ma w tym cienia złosliwosci, po prostu jestem ciekaw

choc jest to mocno irytujące (tymbardziej na stacji na ktorej non stop tankujesz raz czy czasem dwa razy w tygodniu) ( ͡° ͜ʖ ͡°) mogliby juz kojarzyć
@bleki: Z jednej strony rozumiem, z drugiej myślałem że wszystkie stacje nagrywają tył pojazdu.

A z tym kaskiem: gość nawet jak zdejmie kask a tam jeszcze balaklawa i co wtedy? Przecież kask zdjął ;-)
Że o gościach w kapturach czy bejzbolówkach nie wspomnę, przecież takiego też się nie da zidentyfikować bo kamera jest wysoko i nie uchwyci twarzy.

Gx
@tosyu: @Gixaar: mi ajent powiedział żeby tak robić. Zero złośliwości, ale masz rację mogliby cię już kojarzyć :D ja jak już ludzi poznawałem to nawet sztywnej gadki i hotdoga nie proponowałem x)
@Gixaar: tylko rok pracowałem na stacji, ale nie zdarzyło się żeby ktoś coś jeszcze miał pod kaskiem, zresztą wystarczyło machnąć ręka i 99% już wiedziało, że chodzi o kask
@tosyu: @Gixaar: @bleki: I mnie kiedyś było dane pracować na stacji benzynowej. Podjechała kiedyś Tavria, rozpoczęła tankowanie. Po jakiejś chwili kasjerka zorientowała się, że nie ma już samochodu przy dystrybutorze a nadal na kasie pali się czerwona lampka. Jakież było nasze zdziwienie jak się okazało, że nabite są 202 litry oleju napędowego. Kamera przydała się na nic, tablice rejestracyjny okazały się kradzione, a twarzy gościa nikt nie rozpoznał. I
@xivarion jestem właśnie w podróży i tylko na granicy z Albanią mi kazała ściągnąć i to w jedną stronę, na drugiej granicy albanskiej juz nie. Dodam, ze kask mam integralny
@bleki: to była stacja na odludziu? Też mam za sobą jakiś tam roczny epizod na stacji i nie wyobrażam sobie obsługiwać klienta i patrzeć na kamery ewentualnie interweniując w postaci blokady dystrybutora, tym bardziej że cały czas ktoś był przy kasie. Już pomijając to, że nie obchodziło mnie czy ktoś kradnie paliwo czy nie (bylebym tylko nie spał) bo od tego m.in. jest ubezpieczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@tosyu
@Gixaar
Na stacjach w Skandynawii można się zdziwić. Jest zakaz wejścia w kasku. Mogą zablokować drzwi. Mało kto też zatankuje w kasku, chyba że najpierw wsadzi kartę i odblokuję tym samym dystrybutor. Często nie da się w kasku zatankowac manualnie