Wpis z mikrobloga

Hej Hej

Ostatnio #rozowypasek często opowiada coś o wspólnym domu, dzieciakach, psie w ogródku itp. No dobra, powiedzmy, że coś tam sie w niej rozbudza, jakieś instynkty i w ogóle :D
I tak sobie rozmawiamy i doszliśmy do momentu okołoślubnego i ona powiedziała, że nie chce zmienić swojego nazwiska na moje

Przyznam szczerze, że mnie trochę to zdziwiło, no bo eeeee... jak to tak. I potem jakoś tak mi się bardziej smutno zrobiło z tego powodu i na razie nie mam ochoty z nią o tym rozmawiać.

Co o tym sądzicie, szczególnie różowe? Zmiana nazwiska to jakaś zaściankowa fanaberia czy normalna sprawa? :)

#logikarozowychpaskow #kiciochpyta

Co sądzicie o zmianie nazwiska kobiety po ślubie?

  • RÓŻOWE - normalna sprawa 7.4% (282)
  • RÓŻOWE - robię awantury o byle co 3.1% (119)
  • NIEBIESKIE - wiadomo, że powinno być 53.3% (2031)
  • NIEBIESKIE - wisi mi to 27.1% (1034)
  • Sprawdzam / jestem gejem 9.0% (343)

Oddanych głosów: 3809

  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Catttana: nie rozumiem czemu różowe biorą sobie za punkt honoru podarowanie im pierścionka zaręczynowego, co się stanie jak go nie dostanie? będzie mnie mniej kochać? Może uważam że to zbędny wydatek, może nie che mi się szukać tego najładniejszego, słowa już nie wystarczą?

  • Odpowiedz
@seeksoul: Mój były różowy chciał mieć dwuczłonowe nazwisko pierwsze jej drugie moje, bo jak to stwierdziła że jest jedynaczką i chce w taki sposób podziękować tacie. Mnie to osobiście nie przeszkadzało.
  • Odpowiedz
Co o tym sądzicie, szczególnie różowe? Zmiana nazwiska to jakaś zaściankowa fanaberia czy normalna sprawa? :)


@seeksoul: To już prywatny wybór człowieka. Jeśli kobieta, lub mężczyzna nie chce tego zrobić to niech tego nie robi, tyle.
  • Odpowiedz
@Naxster: Kobieta nie jest własnością mężczyzny, a mężczyzna nie jest własnością kobiety. Osobiście wolę, żeby honor mężczyźni mieli wtedy kiedy coś spieprzą (np.: zostawiają kobietę z dzieckiem), a nie wtedy kiedy chodzi o nazwisko. Rozdmuchujecie aferę i robicie problemy z niczego. A to podobno kobiety są w tym dobre.

@TheSjz3: Współczuję Twoich doświadczeń z kobietami. Ale jak się patrzy tylko na c---i, to niestety istotne kwestie umykają.
  • Odpowiedz
Kobieta nie jest własnością mężczyzny, a mężczyzna nie jest własnością kobiety.


@Catttana: dlatego dałem tam cudzysłów.

Rozdmuchujecie aferę i robicie problemy z niczego.

Tak, dla CIEBIE to jest z niczego. Zastanów się/popytaj jak kobieta czują się gdy facet ogląda p---o (większość kobiet nie rozumie pobudzania wizualnego i uważa, że to semizdrada) albo ile pragnie dać "swojemu facetowi" dziecko kiedyś. Nie "mieć z nim"
  • Odpowiedz
@Naxster: Napij się melisy i zastanów się, czy wyładowywanie frustracji na wykopie Ci pomoże. Szczerze w to wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym bardziej, że większość ludzi (w tym ja) ma głęboko w poważaniu zdanie jakiegoś internetowego frustrata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz