Wpis z mikrobloga

Posiada ktoś z Was oczyszczacz powietrza, taki trochę lepszy, nie te za 50 zł? ;) Mam duży problem z kurzem w mieszkaniu. Pomimo codziennego odkurzania (odkurzacz niby z Hepa) i tak ciągle wraca w ogromnych ilościach. Zastanawiam się nad czymś takim: http://www.ceneo.pl/7620095 ale wszystkie opinie tych Sharpów wyglądają na kupione. Pod każdym ich urządzeniem, pisane jak przez jedną osobę. Szkoda wyrzucić tysiaka w błoto. Jednocześnie gdyby działał chociaż w połowie tak dobrze jak opisują, to pewnie byłbym zadowolony :D

#sharp #mieszkanie #oczyszczaczpowietrza #alergia #kurz
  • 11
@Arrival: No to ja ci właśnie pisze, że mam od paru dni Winix HR1000 i zastanawiam się czy to w ogóle działa. Chciałem poznać kogoś opinie, kto ma takie urządzenie i powie mi, że to faktycznie działa i jak to odczuł, bo w tej chwili po 20h na dobę zero odczucia, że jest lepiej.
@Jarython: Tak jak myślałem :(. Aż dziwne, że do dziś nikt nie zrobił niczego sensownego. Ale mam np. odkurzacz wodny i to jest rewelacja do walki z kurzem. Wystarczyłby prosty oczyszczacz działający tak samo (ssanie, filtr wodny, i wyrzucenie) i powinno działać. Te wszystkie hepy i inne pierdoły to imo pic na wodę.
@Arrival: Napisałem do paru innych Mirków to twierdzą, że działa - zobaczę jeszcze parę dni, jak nie to zwracam.

Generalnie sporo prześledziłem temat i zdecydowana większość opinii to marketingowe bzdury, widać że całe ceneo jest opanowane przez sprzedawców.

Filtry wstępne, HEPA, węglowe. Wyglądają dosyć kiepsko. Filtr kabinowy w samochodzie wygląda profesjonalniej. Budowa działa mniej więcej tak, że w środku jest wentylator, który zasysa powietrze na filtry i wylot. Sam zrobisz lepsze
@Jarython: mój brat jest alergikiem jak mnie odwiedza, to nie kaszle tyle, co u siebie. Rozglądam się nad modelem dla niego i tak się zastanawiam nad tym modelem. Dzięki za opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)