Wpis z mikrobloga

@bylu: Nie, co nie wydaje mi się zbyt dziwnym biorąc pod uwagę że nic takiego nie napisałeś.
Spytam raz jeszcze - dlaczego nie obejrzałeś paru popularnych filmów mimo że są dla Ciebie tak istotne?
  • Odpowiedz
@Elaviart: dobra myślałem, że Ty o zebroplusach.

To jest mirko, jakby tu występowały same istotne informacje to by ta strona świeciła pustkami. Niektórzy tu sypią sobie sól do dupy, inni piszą, żeby nie używać mrożącej pianki do golenia jajek a ja rzucam w eter informacje, że tego nie oglądałem. Dla mnie to nie jest to ważne więc Ciebie tym bardziej nie powinno interesować to czy jakiś random w internecie oglądał serial/film,
  • Odpowiedz
@bylu: Nie zrozumiałeś - skoro ktoś już postanawia publicznie podzielić się jakąś myślą/pomysłem/twórczością to musi uważać ją za istotną na tyle by się nią publicznie podzielić. Każdy człowiek nie oglądał pierdyliarda filmów - ile widzisz wpisów na ten temat?
Stąd moje zdziwienie - uznałeś Gwiezdne Wojny i Dragon Balla za na tyle istotne by uznać ich nieoglądanie za godne podzielenie się ze światem, a mimo to ich nie obejrzałeś. Czysty absurd.
  • Odpowiedz
@bylu myślę, że nie warto się chwalić rzeczami których się nie zrobiło;) pewnie nigdy nie jadłes serdecznego palca delfina a może to być twoje ulubione jedzenie :)
  • Odpowiedz
@Elaviart:

ile widzisz wpisów na ten temat


na szybko bo mnie podpuściłeś

o GOT
o GW
znow o got
archiwum x
mix
pokemony
i matrix

od kiedy powodem do zabiegania o atencję jest celowe ograniczanie się dla atencji


odkąd tylko pamiętam, unikałem tych filmów, żeby później sie pochwalić tym na internecie
i nie czuje się ograniczony przez to że takich rzeczy nie oglądałem xD

są popularne, ja ich nie widziałem więc
  • Odpowiedz