Wpis z mikrobloga

@paziu: 2k za OC, tak właśnie płacą ludzie kupujący w porownywarkach. 18 latek bez zniżek, prawo jazdy 2 tyg. Max 1400 zł. I nie na jakąś wioskę tylko Łódź.
Dlaczego skrupulatnie omijacie multiagentow (ludzi, nie maszyny( ͡° ͜ʖ ͡°)) Agent sobie NIC NIE DOLICZA!!!!! @Koziolek_Matolek:
@krabar A podajesz dokładnie te same dane? :) Podeślij na priv link do kalkulacji i sprawdzimy dlaczego może być różnica (cena nie powinna się przed zakupem różnić nawet o 1 zł)
@Neneszo ale głupot to Ty nie gadaj, bo ktoś w to uwierzy ;) Każdy pośrednik zarabia na prowizji bez znaczenia czy to porównywarka, agent, multiagent, czy konsultant bezpośrednio na infolinii ubezpieczyciela ( ͡º ͜ʖ͡º) A już tymbardziej na porównywarkach nie jest ekstra drożej (chyba, że ktoś nazmyśla w danych to wtedy może być różnie, ale to sprawdzamy)
@mfind: wybacz, ale sam doskonale wiesz ze komputer nie policzy tak "jak trzeba ". A już na pewno nie w firmach stacjonarnych jak PZU, warta, Compensa, Interrisk itd. Sam osobiście sprawdzałem wasza porownywarke i niestety ale takich głupot jakie powychodzily w skladkach w niektórych TU to ja dawno nie widziałem. Różnice dochodziły do 40%. Wiem że jak ktoś od was usiądzie do danej kalkulacji to coś tam zmniejszy ale właśnie, jak
@Neneszo: Tych firm komputerowo nie policzymy i można je ogarnąć tylko ręcznie, ale pozostałe directy wychodzą tak jak przy liczeniu bezpośrednio u ubezpieczyciela. Jedyny problem jest taki, że niektórzy klienci traktują formularz porównywarki po macoszemu i wpisują dane na oko, albo totalnie zmyślone, a wtedy to wychodzą cuda na kiju (bo co innego ma wyjść :( ). Jednak jeśli ktoś kupuje bez kontaktu z naszym agentem to wie jak działa kalkulator