Wpis z mikrobloga

@Tasanga: no tak, odwieczny ból dupy, ale nie wykaruję sam gry jak bot daje dupy po całości i w sumie lepiej by było jakby zostali pod fontanną. mam wrażenie, że w co drugiej grze trafiam na premade duo czy trio -_- to już nie da się grać samemu?
@ilmash: Jaka liga? Ja ranked game nie grałem od pół roku a jak wbiłem to z gold 3 0 pkt zrobiłem gold 1 35. 15 meczy 13 win jungler master yi. Może raz miałem bardzo słabego adc. Kilka razy miałem bardzo dobrych. Narzekanie na takie coś nic nie da. Skoro większość gier przegrywasz przez to że był słaby adc to oznacza że grasz na swoim poziomie. Bo jak byś grał wyżej
@Tasanga: ja się kołatam między brązem a silverem cały czas. i nie będę hipercarry nigdy bo gram dość casualowo, ale staram się jednak myśleć co robię. strasznie onkologa potrzebuję ostatnio jak mam wolne i gram w czasie przeprowadzki ^_^
@ilmash: mam fajnych ADC, ostatnio co raz lepiej mi idzie supportem, co prawda braz 3, ale znajoma silver 2 i jakoś ciągniemy 2 mecze w góre, 1 w dół, 2 w górę, 1 w dół. zapraszam do drużyny :)
@zolwixx: chętnie bym pograł czasami, ale jestem mocnym casualem i zaraz znowu zrobię wypad za granicę na miesiąc i tyle z mojej gry ;) dzięki za propozycję tak czy inaczej :D

@Tasanga: zjem obiad i idę wygrywać. botrk od razu czy dopiero jak przeroluję twarzą po R-E-Q?