Wpis z mikrobloga

@emcter: ale zakuty łeb masz. rozumiem że ci się nie podoba. tyle że wypadałoby ci chociaż spróbować to zrozumieć. to jest high fashion, forma sztuki a każdy z tych kształtów został czymś zainspirowany i do czegoś się do odnosi. zresztą co ja ci będę tłumaczył, po tym xDDDDDDD widzę że nie masz zbyt wysokiego potencjału intelektualnego
@brainac: nie, jest więcej różnic: croscy stworzono bez zwracania uwagi na wygląd pilnując by były komfortowe i praktyczne. natomiast rick owens zwraca przede wszystkim na wygląd swoich projektów bo realizuje w ten sposób swoją formą sztuki.

mi też te buty się nie podobają, wyglądają jak gówno. tyle, że wsześniej sprawdziłem co i jak zamiast z miejsca wyśmiewać. mnie tak ciekawe kształty raczej interesują zamiast rozbawiać. nienawidzę takich ludzi którzy na każdą
@brainac: jasne, że są ciekawe. tyle że w ich przypadku liczy się przede wszystkim praktyczność. lodówka albo lokówka też mogą być ciekawe. to zwyczajne buty z dziurami stworzone z materiałów sztucznych. w tym przypadku także nie rozumiem nabijania się z crocsów. sam bym je nosił
@emcter: weź ty się naucz człowieku czytać ze zrozumieniem. czytasz tak jak czytasz, mechanicznie i łopatologicznie a potem łapiesz mnie za jakieś pojedyncze słówka jakby to była wojna. naprawdę nie rozumiesz o co mi chodziło gdy to pisałem i tylko tyle zrozumiałeś?